Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Skąd wziął się twój nick?


nyx

Rekomendowane odpowiedzi

Może taka zabawa co ? ?Napiszcie skąd wziął sie wasz nick ?

 

Mój sie wziął z tego ze w Da Grasso jest super smaczne danie które sie nazywa quesadilla ale ja zmienilem na quesadiil ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BOCIEK napisał:

quesadilla jest nie tylko w da grasso xD 
queso= ser 

Ale ze często tam jestem i patrzę w menu a tu fajny nick znalazłem to zmienilem i biere ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj nick jest od mojego imienia - Dawid. Kiedys grywałem z nickiem Krupcys, ktory pochodził od mojego nazwiska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

<-- mama na mnie tak mówi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh, więc tak, było to dokładnie w 2007 na serwerze Deathrun (zagranicznym) były modele kos ( czerwone , białe, niebieskie etc.) i że miałem słaby nick to postanowiłem sobie dać white. 

Ale, że to zbyt prosty nick chciałem się dopasować do reszty serwera :D (nie wiem czemu) i tak jakoś wyszło - vhiTE?.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nick wziął się z tego , ze słuchałem tylko bonus  to tez chciałem mieć taki nic więc wymyśliłem sobie bonusrpk , ale było zajęte to system mi zaproponował bonusrpk32 i od tej pory mam nick bonusrpk32 a jak ten nick wymyśliłem sobie w 2013 roku i do dziś go mam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.