Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] [ZAMKNIĘTY] Szkoda slow


Madziaa<3

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Madziaa<3

Godzina, data zdarzenia: dziś, 23 

Mapa: de_dust2

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Tajemnica 

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: nie wiem, nie wzięłam

Opis sytuacji: Nie wiem po co wam taki admin, który nie potrafi nawet nic zrobić. 3 lub 4 osoby pisały na u@, że biega typ z aimem. Po 
mojej 2 wiadomości weszła w końcu na spec, ale po minucie wyszła z serwera. Za 10-15 minut dopiero wchodzi i banuje. Przedtem 
napisałam chyba 2 wiadomości o treści "potrafisz banować??" , druga "???" . Po chwili dostałam kicka "tak potrafię banować", weszłam z powrotem 
i napisałam coś w stylu "to jak potrafisz to banuj od razu jak ktoś pisze a nie kurwa wchodzisz po 15 minutach" po czym dostałam bana 
za kulturę za jedno "kurwa". Pogratulować. Jak nie trzeba to banuje, a jak trzeba to siedzi i gra lub pisze na czacie jakieś głupoty. 
Dowodów brak, bo wyłączyłam już csa i zapomniałam zrobić screeny. W logach powinno być coś. Sytuacja taka zdarzała się już nie raz.
Głupi ban za jedno głupie "kurwa" to przesada, jak kto inny wyzywa albo klnie to nie widzi 
 
Dowody, świadkowie zdarzenia: każdy na serwerze, i tak się nikt nie  przyzna więc nie ma po co wymieniać :)

 

Wiem, że nic z tym nie zrobicie bo to wasza "gwiazdeczka" (xD), ale napisać tego nie zaszkodzi. 

Edytowane przez Madziaa<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że brałaś pod uwagę fakt iż admin mógł opuścić serwerem celem zmiany nicku?

Jest to dość częsta praktyka aby przyłapać(czytaj nagrać demo) haxów na aktywnym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego młoda "damo" że od jakiegoś czasu cierpisz na tzw. "ból dupy" względem mnie - nie będę tu przytaczać zwrotów jakie kierujesz wobec mojej osoby do innych adminów/graczy o czym sama doskonale wiesz - to raz;  dwa - na serwerze kulturą i swoimi "kurwami" nie grzeszysz, trzy- nie muszę i NIE MAM obowiązku spowiadać się Tobie z podejmowanych decyzji - od tego są stosowne osoby, do których Ty nie należysz.
Reasumując - gracz został zbanowany, a Tobie "koleżanko" na przyszłość radzę zachować więcej ogłady i przede wszystkim KULTURY o której najwidoczniej zapomniałaś - chcesz błyszczeć ? wyciągnij choinkę i zostań jedną z bombek na niej. Pozdrawiam.

Edytowane przez Tajemnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie ,bardzo dobrze  zrobiła bo za dużu sobie pozwalasz , to twoje zachowanie mi się tez nie podoba!

 0zzfanka,
Na bardzo dużo sobie pozwala i nie ma spiny tylko z Tajemnicą to tak btw. ;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można  nie mieć "bólu dupy" do Ciebie skoro nigdy nikogo nie banujesz? Robisz tylko coś wtedy kiedy jest inny admin na serwerze. Jak nie potrafisz albo Ci się nie chce to na co Ci admin? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Twój majestat jest nieskalany myślą w związku z tym wykażę wyrozumiałość wobec Twojej osoby i nie będę się wdawać w polemikę z osobą która potrafi "pierdzieć" do mikrofonu podczas gry. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, lepiej "pierdzieć" do mikrofonu i wygłupiać się z innymi niż mieć ciągle kij w dupie i wciskać co chwilę bindy o kulturze i dawać bany za "wyzywanie" koledze, choć nawet nikogo nie wyzwał :) Czasem w ogóle lepiej nic nie pisać, nawet infa nie dawać bo zaraz ban poleci za byle gówno. Nie pozdrawiam, skończyłam rozmowę. 

Edytowane przez Madziaa<3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo , Gdzie tu są jakie kolwiek dowody na to co opisałaś ? Skarga nie podparta żadnymi dowodami , tylko napisaniem tekstu to chyba nie skarga.. Ale to tylko moje zdanie :) ////  A i Dziewczyny sprawy prywatne to sobie na pw wyjaśniajcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boziak. dobrze wytłumaczył dlaczego czasami przed banem Administracja wychodzi z serwera,

@Przemu$ ma rację że do skargi i wyciągnięcia konsekwencji potrzebne są dowody. 

 

Madzia pomagasz dość często nagrywając demka, wstawiając je na forum, ale często też wdajesz się w jakieś niepotrzebne zwady i potyczki słowne, prowokujesz na u@. Jeżeli zgłosiłaś to masz czyste sumienie, poczekaj chwilę i daj pracować innym.

 

Miałaś swoją szansę u Nas to olałaś to, więc nie miej teraz pretensji do Nas.

 

Zmykam tą szopkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty przez administrację forum.

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty przez administrację forum.

 

POWÓD:  Temat ZARCHIWIZOWANY  

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.