Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] [ZAMKNIĘTY] Skarga na admina Snicers


Braj@nek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: .:Noproblemo:.
Godzina, data zdarzenia: dziś jakieś 15/20minut temu
Mapa: nie pamiętam chyba neon i maicraft
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: @SNICKERS
Opis sytuacji: Pan szanowny sobie gra zgalszam/y na u@ że dzieci się wyzywaja oraz obrażają rodziców i nadużywaja mikrofonu a admin co ? Nic . Czy na tym serwerze jest jakiś normalny admin???
Dowody, świadkowie zdarzenia ss z steam :https://zapodaj.net/6b39f5c9e6ee1.png.html

A jak trzeba to gracz karakan i ziomeczek oraz połowa serwera potwierdzi 

@NWN_LUZ zadbaj o tych adminów i o serwer jest jakaś masakra 

 

Kur*** Snicers masz H@ i a taki nie ogar ??? 

Dzieci się dra obrazaja a ty co ?  Nawet tam się nie da pograć 

 

Pozdro .:Noproblemo:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PotwierDzam to zdarzenie. Dnia 21/10/2017

gralem na mapie am minecraft oraz neon

nirdalo sie grać ponieważ dzieci które nie powinny używać a raczej nadużywać mikro

wydzieraly sie oraz mówiły ze odbywały stosunek seksualny wyzywały sie na czacie jak i przez mikro

Reakcja admina potwierdzała ze jest on bezużyteczny na tym serwerze nic nie zrobił przez całe 2 mapy aż w końcu wyszedł z serwera proszę o rozpatrzenie tej sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no @NWN_LUZ tylko pozazdrościc takiego admina oraz h@ forum który siedzi na spect i tylko nabija gt na serwerze https://imgur.com/a/ik8JJ to juz jego prawie 3 cała mapa na spect xD xD  a nadal dzieci sie wyzywaja  i obrazaja rodziców xD

Edytowane przez Braj@nek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem przejść koło tego obojętnie, chociaż jak to czytam to zastanawiam się czy w  Waszych głowach jest ograniczony dostęp do tkanki mózgowej.

 

Nie będę się Wam tłumaczył co robiłem, bo mogłem jeść śniadanie, rozmawiać z klientami, poddawać się rozkoszom co bym nie robił nie powinno Was to interesować, ale

 

1. Wyobraźcie sobie że ludzie mają rodziny, pracują i zajmują się domem,

2. od kilku dni staram się poprawić jakość gry na serwerze,

3. jak masz jakiś problem to trzeba było zostać adminem, a nie płakać.

 

Nie będę oceniał swojej skargi, możecie sobie je pisać do woli. 

 

P.S. Spróbuj do mnie jeszcze raz tak pisać na STEAM

http://screencloud.net/v/igBr7

 

Pozdrawiam SNICKERS

 

@edit Chciałbym jeszcze dodać  zastanów się co piszesz "Pan szanowny sobie gra" czy "3 mapy siedzi na spec" to grałem czy na spec byłem, bo się pogubiłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SNICKERS tak na steam byłem troszkę nerwowy . Bo jak ci rodziców obrażają oraz dra się to bierze człowieka . 

1Nie można było odpisać albo przerwać na moment by to ogarnąć albo napisać do innego admina ?

2Przez to tracicie graczy 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co proszę? Mam przestać żyć bo Wielce Szanowny Pan "Bezproblemu" ma problem? :/ 

 

Czasami są rzeczy ważniejsze.

 

Proszę zamknijcie to bo chyba mnie zaraz poniesie :D Dajcie mi ---, Warna, degre cokolwiek ale zamknijcie to co On do mnie ma to lekka przesada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyć tego cyrku Panowie. Są ludzie, którzy pracują, mają rodziny i nie tylko siedzą na komputerze, ale też muszę wszystko ogarniać. 

 

@Braj@nek Takiego chamstwa nie toleruje. Jeszcze jedna taka sytuacja i warn. I ze świadkami to mi tu nie wyjeżdżaj... To tak samo jakbym ja cię zaczęła wyzywać, a ty byś napisał skargę podając świadka jako swoją mamę, która zawsze za Tobą obstanie. ( Tak samo działają koledzy.) 

@SNICKERS Nie wchodź z nim w niepotrzebne dyskusje. Robi z siebie błazna to niech robi, ale ty nie musisz mu w tym pomagać bo doskonale sobie z tym radzi sam.

 

Pierwszy i ostatni raz widzę takie co. Do adminów odzywamy się z szacunkiem i kulturą. Bierzmy też pod uwagę to, że admin nie jest robotem i nie będzie 24/7 na serwerze. A jeżeli już siedzi na tym spectmodzie to wytłumaczyć mu to w spokoju a nie w taki sposób!  Zamykam. I tak jak już pisałam.. Pierwszy i ostatni! 

 

Przeprosić się ładnie na CB i po sprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty przez administrację forum.

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.