Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] #Propozycja


E m i g r @ n t

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam kilka propozycji od nosnie serwera 

1Prosze o wygranie pluginu "Vote ban "

https://amxx.pl/topic/5241-vote-ban/

Ponieważ na serwerze Nie ma ŻADNEGO admina (nie będę wyrażał opini na ten temat bo ŻAL ) a administracja powinna wiedzieć o co chodzi z amx_vote :)

A ma on polegać na tym że na serwerze będzie jakiś cziter albo ktoś będzie przeszkadzał w grze to gracze wpisują (w  zależności jaka komenda bedzie) /vote albo /voteban 

2polecam zresetować jackpota tylko ten kto to potrafi bo będzie jak kiedyś ze nic się nie zapisuję albo nie działa jackpot

3polecam zresetować serwer ((skiny oraz rangi))

(Tylko umiejętnie i zostawić dolary tym co je posiadają)

4polecam przy resecie serwera dodać nowe skiny  bo grać kilka miech na tych samych jest nudne 

5 Ogarnac adminów na serwer (bez kom) 

Edytowane przez E m i g r @ n t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voteban? :D Od czego masz adminów, zaraz bedzie pol serwera zbanowane bo kogos nie lubisz np :D Bez jaj. Napisz do H@ aby ogarnieli opiekunów i adminów i tyle.

 

Skiny zawsze spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie adminów :) tylko polecam ich nauczyć amx jak nie wiedzą co to jest +interadminvoice i innne komendy albo jak sie pisze na ekranie :)

 

A voteban -czyli więcej niż połowa serwera musi zagłosować na gracza :) a podać powód za co czyli Noproblemo czity i jak zagłosuje np 60% polecę z permem albo kuba spam  na czacie jak zagłosuje 99%dostaje baba na 10/15/30min  zaleznosci jak się ustawi

Edytowane przez E m i g r @ n t
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja vote-ban jak dla mnie na nie. Jak napisał @Fabro - gracze likwidowali by kogoś za swoje pobudki niezwiązane z grą, np.  za to, że kogoś nie lubią. Na takie rzeczy nie możemy sobie pozwolić.
Można uwzględnić poszerzenie szeregów administracji. Co do reszty "niuansów" nie wypowiem się, bo podobnie jak @Creator - rzadko tam gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Vote ban - jestem na nie, bo non stop bym z banem siedział bo przecież w oczach młodszych graczy to MORDERCA ODPALONY! WH I AIM !!!
2. Jackpot fajnie działał na początku, teraz jest coś nie tak z nim.
3 ***. Reset - jestem na nie bo ile można te resety robić???
4. Nowe skiny to fajna sprawa ale trzeba będzie zrobić reset...
5. Ogarnąć adminów - jak najbardziej, dawno żadnego admina nie widziałem.

*** - Co do resetów. Chyba, że zrobić reset gdzie dolary i klucze zostają dla graczy a resetuje się tylko rank, rangi i skiny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voteban? ;) Przekonuje mnie bardziej votekick i za 2kickiem ban na 30min. ;)

Jackpot był, ale coś się zepsuło ;)

Reset był niedawno ;) Ludzie po resetach się tylko denerwują.

Skiny ok ;) Ale jakie? ;)

Znajdź mi parę osób grających tam na steam to z chęcią przyjmę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.
POWÓD: Temat ZARCHIWIZOWANY ♻ 

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.