Skocz do zawartości

Wywiad z Tajemnica


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

wywiad.png

Biały

Tajemnica

 

 

Biały :  Cześć, mógłbym Ci zająć sekundkę i przeprowadzić wywiadzik?

Tajemnica : Tak, jasne.

Biały: A więc zaczynajmy. Przedstaw się nam. , imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz?

Tajemnica: Mam na imię Ania, jestem starsza od węgla i mieszkam na śląsku.

Biały: Opowiedz nam jakie masz zaintersowania?

Tajemnica: Generalnie bardzo kocham się w muzyce. Pod każdą postacią, od instrumentala po symfonię. Wychodzę z założenia, że nie słucha się gatunku tylko muzyki  - to ona niesie za sobą pewien przekaz. Można powiedzieć, że jestem muzykoholiczką. Zdecydowanie... hmmm kolejne zainteresowania... myślę, że wszelkie inspiracje w gotowaniu- lubię eksperymentować. No i lubię wyzwania.

Biały: Czyli można tak powiedzieć, że grasz na instrumentach czy może na nerwach?

Tajemnica: Nie było wzmianki, że gram na instrumentach tylko że lubię muzykę instrumentalną- nie łap mnie za słowka. Co do gry na nerwach - myślę, że byłoby spore grono osób, które by to potwierdziło.

Biały: A więc jak to mówią za mój błąd - przepraszam . Masz może jakieś ulubione kawałki muzyczne czy słuchasz wszystkiego? (Chodzi o gatunek muzyczny.)

Tajemnica: W zasadzie to jest kwestia mojego kaprysu. Nie ukrywam, że moje serce jest rozdarte między muzyką Rockową a Klubówkami, klimitami electro, melbourne beats... Lata 80' i 90' też nie są mi obce. Parę przykładów: 

Biały: Przejdzmy do kolejnej częsci naszych emocjonujących pytań. Opowiedz nam jak trafiłaś na luzowanię.

Tajemnica: Na luzownię trafiłam przypadkowo. Szukałam serwera, na którym jest kultura i w miarę ogarnięci ludzie.

Biały: Rozumiem. Co sądzisz o naszej administracji?

Tajemnica: Sieci? Serwera? Kogo dokładnie masz na myśli?

 Biały: Chodzi mi w szczególności o naszą administrację forum,  a o administracji serwera też możesz coś opowiedzieć.

Tajemnica: W zasadzie nie mam zastrzeżeń ani do jednych ani do drugich... Linijka (wtajemniczeni wiedzą o kogo chodzi) szybko roztrwania pieniądze w Eurobiznes, przez co cieżko jest wygrać, ale jest to do dopracowania  Baton z kolei - dobry kompan w powszednie dni robocze, trochę pyskuje, ale do rany przyłóż chłopak.  W roli humoro-poprawiacza doskonale spełnia się Creator, działa na mnie jak gaz rozweselacjący. Natomiast na dd2, to są same perełki  Generalnie do każdej osoby z luzowni mam jakiś sentyment.

Biały: Rozumiem, rozumiem. Masz może jakieś propozycje do naszej redakcji, aby coś nowgo wprowadziła albo coś ogłaszała?

Tajemnica: Żeby mniej piła!!!  hahaha

Biały: Ale o kim mowa, bo ja nie wiem kto pije? :P

Tajemnica: Niech to zostanie tajemnicą. :D

Biały: Nie ma problemu, wszystko i tak wyjdzie hahah ;D

Tajemnica: No, no.

Biały: Mam taką propozycję: czy możesz  udzielić mi odpowiedzi na serię krótkich pytań?

Tajemnica: Uhm.

Biały: Pies czy kot?

Tajemnica: Pies.

Biały: Dobre wino czy whyski?

Tajemnica: Kociołek panoramixa.

Biały: A to tego nie piłem, muszę chyba spróbować ale cii...

Tajemnica: Koniecznie .

Biały: Bmw czy Audica A4?

Tajemnica: Mercedes .
Bia
ły: Książka czy może e-book? xD

Tajemnica: Książka, zdecydowanie.

Biały: Jak już jesteśmy przy książce, to może nam coś fajnego polecisz?

 Tajemnica: Powieść Nicoli Yoon "ponad wszystko", na której podstawie nota bene powstał film o tym samym tytule.

 Biały: A więc powolutku zbliżamy się do końca naszego przepięknęgo wywiadu.
Dziękuję z całego serca za chęć udzielenia kilku odpowiedzi. Jeżeli masz ochotę możesz kogoś pozdrowić.

Tajemnica: Pozdrawiam użytkowników i administrację Cs-Luzownia, jak również chciałabym podziękować Tobie, za chęć przeprowadzenia wywiadu z moją osobą.

 Biały: Miłego dnia.

Tajemnica: Wzajemnie.

 

 

 

 

Dziękuje za przeczytanie wywiadu, oczywiście możecie się pod nim wypowiadać.
Jak myślicie, kto kolejny zostanie zaproszony na wywiad? Może Ty a może ktoś inny?
 Zapraszam do typowania -  a redaktor Biały złapie kolejną osobę na wywiad.

Ja już się z wami żegnam, życzę miłego dnia.

Pozdrawiam, Biały :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest OK... Aczkolwiek boli mnie ta spacja przed kropką lub przecinkiem :(.

 0zzfanka,
Już poprawiona całość. :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem pozdrowiony!  ? super wywiad ciekawe się czyta ? ja jestem w kolejce do wywiadu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.