Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] [ZAMKNIĘTY] Skarga Na ^*TheOzzfan^*


Bakus

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry:Bakus

	Godzina, data zdarzenia:    27.11.2017 - 14:54:37

	Mapa:css_mirage

	Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę:^*TheOzzfan^*

        IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: nie podam bo  nie wiem jakie ma 

        opis sytuacji: Otóz tak !! Pilnowalem bs na b na mapce css_mirage niby kampilem na skrzynkach ale  to jest bs wiec moge 
        go pilnowac a ze  ten dzieciak admin dpstal hedzika na Leb to odrazu zaczał sie pluc  
        ile tam bd siedzial  i potem dostalem bana za obraze admina  
         Ludzie co to za admin  !!! od zadnego admina nie dostalem upomnienia nic  a  wejdzie taki dzieciak i co ? 

	Dowody, świadkowie zdarzenia: dowody ? grcze  co grali w tym samym czasie ! 

 

Nie wiem Co to  za dzieciak !!  Nie wierzycie zapytajcie sie innych  adminow jakim jestem graczem czy obrazam czy  nie !! 

Edytowane przez Bakus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze:

Nie tym tonem, dziecko drogie.

Po drugie: dostałeś ostrzeżenie na y@ (wszyscy widzieli), drugie po zakończonej rundzie na zwykłym czacie gry.

Trzecim upomnieniem był kilkukrotny slap po tym, jak 4 rundę z rzędu siedzisz skampiony w jednym miejscu na BS mirage szkrzynie.

Ok, to jest 4fun, ale nie zmienia to faktu, że robisz się monotonny siedząc w jednym miejscu kilka rund - przy czym chcę zauważyć, że w jednej z nich zostałeś jako drugi żywy CT, a jeśli na serwie zostało kila żywych osób, to jak najbardziej CELE mapy. :)

Ostatecznie dostałeś bana za piękne słowa skierowane do mojej osoby. :> 
UB z mojej strony nie przewiduję, gdyż jest to ban na 1 dzień w ramach odpoczynku od Ciebie. 

Pozdrawiam serdecznie,

Moderator sieci. :)))) 

 

 

 

EDIT: Przynajmniej się zarejestrowałeś na forum. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam że się wypowiem podajesz sida wbijasz na serwer wpisujesz w konsoli status masz wszystkie sidy  graczy kopiujesz i masz , admin nie musi cb upominać może od razu bana wlepić . A po za tym troszkę pokory masz bana słusznego za wyzywanie .

Jak dla mnie banik się należał i jak dla mnie nie dawać mu ub niech się nauczy pokory .

 

Pozdrawiam Biały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1  nie tym tonem  ?? bo masz admina  i co  mam sie  bac  Cb  ? Synku gram w to 8 lat !! i  tam jest BS !!!! POWTARZAM  BSSS  DZIECKO I MAM PRAWO PILNOWAC I MI NIE GADAJ TYM BARDZIEJ ZE JEST TO 4FUN  monotonny  to Ty  jestes bo masz admina nie wiem za co  Ci gpo ali   bo  moim zdaniem nie wiesz  na czym polegaja zasady  admina  !  zapytaj  innch graczy adminow czy obrazam  ! dla mnie jestes Nikim  ja  sb poczekam   az  zejdzie ban przez Cb dzieciaku niech to Administracja  Sieci wezmie pod uwage i da ostrzezenie  temu Botqowi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Bakus napisał:

Po 1  nie tym tonem  ?? bo masz admina  i co  mam sie  bac  Cb  ? Synku gram w to 8 lat !

Do Kobiety mówisz wiec kultury troche CHAMIE, tak masz sie Jej bać.. pewnie jesteś  krzysztofem na laczka i szczerze wisi nam to że grasz w to 8 lat.. Dostałeś bana  za brak kultury i koniec tematu jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjjj DO Kobiety  ? moze na to zasluguje ?  a Ty jakim prawem mozesz obrazac  uzytkownika bo masz opiekuna  ?   dawaj  w real  dostaniesz  w  tek krzywy  i  upadniesz jak mala mi  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Bakus napisał:

ojjjj DO Kobiety  ? moze na to zasluguje ?  a Ty jakim prawem mozesz obrazac  uzytkownika bo masz opiekuna  ?   dawaj  w real  dostaniesz  w  tek krzywy  i  upadniesz jak mala mi  

 

Kolego ale trochę spokojnie takim cwaniactwem nic nie zrobisz , a wgl  masz jakieś dowody na tego admina , bo jak nie masz dowodów to nic nie zrobisz :D

 

Ps, po za tym admin Cię 3 razy upominał , na dodatek przed banem wjechałeś na admina że on taki i taki jak dla mnie przedłużenie bana na 7 dni wnioskuje .

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można było to normalnie wyjaśnić, bez zbędnych emocji, a tak powstała kicha. Zamykam bo emocje wzięły górę. Co do osób zaangażowanych w konflikt to czerwoni wyciągną konsekwencje. Za brak kultury proponowałbym Bakusiowi wydłużyć bana do 3 dni. Natomiast jeśli ktoś pilnuje BS będąc w CT to nie rozumiem, gdzie tu przewina - chyba że paka jest podłożona na 2 bs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... ten kolega nie ma szacunku do nikogo co wpiszę widzę. Jak dla mnie ban zostaje, a może przedłużyć go. :D   

Edytowane przez Hezzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Temat został zamknięty przez administrację forum.

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

TAK CHAMSTWEO HAMSTWEM ALE JEZELI DOBRZE TO ZROZUMIALEM CO ON NAPISAL TO ZOSTAL UPOMINANY ZA PILNOWWANIE BS CO BYLO JEGO ZADANIEM A ZADZNIEM TT JEST PAKA WIEC  NIE ROZUMIEM SLAPOW I POPEDZANAI JAK ON NIE MUSIAL NIC ROBIC .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.