Skocz do zawartości

Trzy razy C czyli Cleo w świątecznej reklamie Coca-Coli


Tajemnica

Rekomendowane odpowiedzi

Utwór „Coraz bliżej Święta” kojarzy niemal każdy. Na przestrzeni ostatnich lat śpiewały go Kasia Kowalska, Ania Szarmach czy Margaret. W najnowszej wersji możemy usłyszeć Cleo. 

 

Cleo-w-nowej-wersji-przeboju-ze-swiatecz
 


„Coraz bliżej Święta” to polski odpowiednik utworu „Wonderful Dream (Holidays are Coming)” z repertuaru nieżyjącej Melanie Thornton, który pojawił się wiele lat temu w świątecznej kampanii Coca-Coli.
 

Do wersji Cleo powstał także teledysk w reżyserii Michał Konrada. W klipie pojawiło się wiele znanych osób, m.in. Aleksandra Żuraw, Rezigiusz, Blowek i Sandra Traczyk.

- Cieszę się bardzo, że w tym roku Coca-Cola zaprosiła mnie do muzycznej współpracy. Doskonale znałam świąteczny hit marki zanim jeszcze rozpoczęłam pracę nad wersją autorską. Ten przebój jest po prostu integralną częścią oczekiwania na Święta. Starałam się wnieść dużo elementów typowych dla mojego stylu śpiewania. Cieszę się, że również w warstwie wizualno-narracyjnej oddajemy w ręce fanów niebanalną historię: kawałek mojego przedświątecznego życia – podzieliła się Cleo na łamach portalu Wirtualne Media.
 


źródło: radiozet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.