Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] SS'y Unluku :/


Unluku10

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: Unluku
MAPA: De_Dust2
DATA: 01.01.2018 (W sumie fajnie tak w nowy rok od razu prezent dostać od Snickersa :D ) 
POWÓD: Hacker 
KOMENTARZ: Chyba będę karał w nowym roku :D 
LINK DO BANA: http://sklepsms.hekko24.pl/bany/ban_list.php?bid=102580
WYCINEK Z KONSOLI: 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina SNICKERS. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Unluku 
[AMXBans] Powod : ' Wstaw 5 screenow na CS-Luzownia ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1340060794 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 193.106.208.142 ' 
[AMXBans] =======================================

 

Link do SS :P

http://www83.zippyshare.com/v/83gl1sri/file.html

 

@Edit.

Snickers jakoś tak się złożyło że nie mogę kupić 1.6 :D Ale kiedyś zakupie i znikną podejrzenia o haxy :D 

Edytowane przez Unluku10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Unluku
SteamID STEAM_1:0:1760625051
SteamCommunity ID 76561201481515830
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Wykryto Opengl32!
Wykonano 01.01.2018 - 18:44:42
Wygasa 01 01 2018 - 19:14:42 (już wygasł)
Zbanowny przez AntyCheat4FUN
Zbanowany na [Nowe IP 4FUN]CS-LUZownia.pl[PROVIP/BumeranG/VIPnaRUNDE/LECZENIE/KOSY][SKINY][S |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿
Wszystkie wygasłe bany 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testujesz Haxy czy jak bo po zbanowaniu na ns wszedles po 2 minutach na koncie steam dosyc ciekawa sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Krawacik napisał:

Testujesz Haxy czy jak bo po zbanowaniu na ns wszedles po 2 minutach na koncie steam dosyc ciekawa sytuacja

Akurat dziś dostał cs 1.6 to na co miał czekać? Na ub chyba i tak się nie doczeka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Krawacik napisał:

Testujesz Haxy czy jak bo po zbanowaniu na ns wszedles po 2 minutach na koncie steam dosyc ciekawa sytuacja

O jakich Ty haxasz gadasz? Ja dzisiaj nie wbijałem na ns na csa w ogóle, bana mam od wczoraj od 1;30 bodajże. A na steamie wbiłem dzisiaj bo dopiero kupiłem.. Nawet nie ja a (Justyna, której jeszcze raz dziękuje) :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Krawacik napisał:
Nick Unluku
SteamID STEAM_1:0:1760625051
SteamCommunity ID 76561201481515830
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Wykryto Opengl32!
Wykonano 01.01.2018 - 18:44:42
Wygasa 01 01 2018 - 19:14:42 (już wygasł)
Zbanowny przez AntyCheat4FUN
Zbanowany na [Nowe IP 4FUN]CS-LUZownia.pl[PROVIP/BumeranG/VIPnaRUNDE/LECZENIE/KOSY][SKINY][S |͇̿V͇̿I͇̿P͇̿
Wszystkie wygasłe bany 6

 Dokładnie wszedł na NS i pisało PROVIP Unluku wchodzi na serwer po chwili patrze on na NS i BAN "wykryto Opengl" nie mija 2 minuty patrze znowu wbija pro vip unluku i juz na STEAM nie wyrzuciło go ... od poczatku jak kiedyś grałeś nie było problemu wiec nie wiem jesli testujesz coś to nie tu bo jak cie złapie teraz to odrazu masz bana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AspiratiO_Crew! napisał:

 Dokładnie wszedł na NS i pisało PROVIP Unluku wchodzi na serwer po chwili patrze on na NS i BAN "wykryto Opengl" nie mija 2 minuty patrze znowu wbija pro vip unluku i juz na STEAM nie wyrzuciło go ... od poczatku jak kiedyś grałeś nie było problemu wiec nie wiem jesli testujesz coś to nie tu bo jak cie złapie teraz to odrazu masz bana .

Ja dzisiaj nie wbijałem na ns na serwer w ogóle bo wiedziałem że mam bana, a potem wbiłem na steam bo prawie zainstalowałem a Nastx powiedział mi że mogę na staem wbić na serwer, poza tym wydaje mi się że temat jest o SS które są czyste... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś na NS jak cie zbanowało za OPEN GL  siedziałem na tabie akurat bo pingi wyrzucałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, AspiratiO_Crew! napisał:

Byłeś na NS jak cie zbanowało za OPEN GL  siedziałem na tabie akurat bo pingi wyrzucałem

Ale jeśli mam bana to nie mam prawa wbić na serwer bo wywali mnie wczesniej z banem w konsoli ;) Poza tym dlaczego dopiero dzisiaj wywaliło by mi Opena jak nigdy mi nie wyskakiwał... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A popierwsze to dziwne ze po 2 minutach jak dostałeś bana wbił ktos na STEAM o takim samym nicku ? to i tak masz aktywnego ;) bo za OPGL daje na 30min wiec nie masz prawa wejsć po 2 minutach musisz odczekać bana :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AspiratiO_Crew! napisał:

A popierwsze to dziwne ze po 2 minutach jak dostałeś bana wbił ktos na STEAM o takim samym nicku ? to i tak masz aktywnego ;) bo za OPGL daje na 30min wiec nie masz prawa wejsć po 2 minutach musisz odczekać bana :) Pozdro

Ale ja się przyznaje że wbiłem na steamie bo Nastx pisal mi że na Steam mogę więc tutaj jest troche mojej winy. Ale na ns nie wbiłem dzisiaj na 100% 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś sprawi w amxbansie nick Unluku czy ip, czy tam zakres się pokrywa. Bo są tam 2 różne fake sidy.

Może ktoś naprawdę się podszywa ;>

Na tego - STEAM_1:0:1760625051 - są 4 bany,

a na tego - STEAM_1:0:1340060794 - są 3 bany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.