Skocz do zawartości

Wywiad z Imm


Mateuszek

Rekomendowane odpowiedzi

wywiad.png

Mati

Imm!

 

 

 

Mati : Cześć, mógłbym Ci zająć sekundkę i przeprowadzić wywiadzik? 

Imm!: Oczywiscie :)

Mati : A więc zaczynajmy. Przedstaw się nam. Ile masz lat, imię, gdzie mieszkasz?

Imm!: Mam na imię Radek. Mam 28 lat. Atkualnie mieszkam w Poznaniu.

Mati : Jakie masz zainteresowanie , jeżeli jakieś masz to może masz ochotę podzielić się znami.

Imm!: Jestem człowiekiem o wielu zainteresowaniach oraz pasjach. Wiele lat grałem w piłkę nożną na poziomie półprofesjonalnym. Aktualnie pasjonuję się motocyklami (posiadam Honde Hornet 600CB). W wolnym czasie zajmuję się tworzeniem grafiki obiektowej (3D).

Mati : O proszę bardzo , byłeś piłkarzem ,co się stało że dalej tego nie chcesz robić :) ?

Imm!:  Niestety, po studiach byłem zmuszony opuścić kraj w celach zarobkowych. Więc łączyło się to również z porzuceniem pasji. Co do kraju do którego wyjechałem była to Holandia.

Mati : A wszystko rozumiem  , a czym się zajmowałeś ? , jeżeli mogę zapytać .

Imm!: Pracowałem jako grafik w programie AutoCAD w Holenderskiej firmie budowlanej. Projektowałem instalacje kanalizacyjne na place budowy.

Mati : Wszystko rozumiem  . Przejdzmy do kolejnej części :D.

Imm!:  Oka zaczynajmy.

Mati :  Opowiedz nam , jak się znalazłeś u nas na sieci .

Imm!: Hmm chyba przyciągnął mnie kolega :) Bardzo mi się spodobał klimat i zostałem.

Mati : A widzisz i opowiedz jak się u nas czujesz :).

Imm!: Mega ekipa, super administracja. Śmieszny klimat na serwerze. Czuję się bardzo swobodnie bo wiem, że z każdym mogę się dogadać.

Mati : No miło to słyszeć , a podobno tutaj chodzi plotka że ja zawsze jestem zjarany i pijany , co możesz powiedzieć o tej sytuacji :).

 Imm!: HAHAHA :D Czy pijany to nie wiem chyba raz tylko Cię na TSie widziałem w sylwestra. A zjarany!? To nie plotka to FAKT, kto siedział z Tobą na TS'ie ten wie.

Mati : To po prostu magia z kociołka paronamixa :D , dobra a więc dalej drążmy temat o Tobie a nie o mnie :D.

Imm!:Jak wiesz też czasem lubie zjarać wąsa i pograć.

Mati : Immie co możesz powiedzieć o sieci i o serwerach :)

Imm!: Sieć jest chyba dobrze zorganizowana z tego co widzę na tsie i forum. Co do serwerów gram tylko na Only DD2 ponieważ CSa traktuje jako rozrywkę w wolnym czasie.

Mati :  Co możesz powiedzieć o administracji od Moda do Właściciela ? .

Imm!: Mogę się jedynie wypowiedzieć o Administracji Only DD2. Mimo małych sporów wszyscy starają się siebie szanować. Myślę, że wszyscy dobrze wywiązują się ze swoich obowiązków. Pozdrawiam Wszystkich.

Mati : Co możesz powiedzieć o pracy Moderatorów  ? .

Imm!: Myślę, że bycie moderatorem to fajne zajęcie ale i też kosztuje dużo nerwów. Nie  jeden raz widziałem z jakimi niedorzecznymi sytuacjami się spotykali się moderatorzy i musieli im sprostać. Cieszę się, że są ludzie którzy w wolnym czasie poświęcają sie temu i dbają o forum.

Mati : Drogi Immie myślisz że zostaną dodane  jeszcze jakieś serwery i dojdą nowi gracze do nas ;) ? .

Imm!:Wiem, że da się rozwijać sieć i pozyskiwać nowych graczy dzięki nowym pomysłom i sprawnemu ich wprowadzaniu. Sam mam kilka takich trzeba czekać na ich realizacje. STAY TUNED!

Mati : No spoczko cieszę się że wszystko idzie do przodu :) . 

Imm!: Tak ma być. Jak wszystko działa jak sprawny tryb to mechanizm się nie psuję.

Mati : Przejdzmy do kolejnej części naszego wywiadu :) , masz jeszcze siłę ? :D .

Imm!:Oczywiscie, zwarty i gotowy.

Mati : Kolejną częścią naszego wywiadu , są pytania i odpowiedzi :) , jesteś chętny na tą część  ? .

Imm!:Lecimy :)

Mati : Lubisz wódkę czy zioło ? :D

Imm!:Alkoholu praktycznie nie piję.. Czasami kilka piwek jak jest okazja. Co do ziółka - Mieszkałem w Holandii więc wiesz ... :D

Mati : Audi czy Mercedes ? :D

Imm!: Proshe 911. Już niedlugoo!.

Mati : Mati zjarany czy pijany :) ? 

Imm!: zjarany .

Mati : Blondi czy Czarnulka :D ?.

Imm!: Blondi lub Ruda :D.

Mati :Motocykle czy auta ? .

Imm!: Motocykle .

Mati :Co zrobisz jak wylądujesz na bezludnej wyspie ?? :).

Imm!: hmmm pewnie umrę :D

Mati : A więc drogi przyjacielu , będziemy powolutku kończyć  :(:D

Imm!: W takim razie dziękuję za poświęcony czas i za samą propozycję wywiadu. Czuję się niesłuszne wyróżniony

Mati : Na zakończenie masz ochotę może kogo pozdrowić :D

Imm!: Pozdrawiam Wszystkich którzy mają siłę marzyć i dąrzyć do celu mimo trudów. Trzymajcie się i wierzcie, że to się opłaca !

Mati : Trzymaj się ciepło .

Imm!: Pozdrawiam i życzę zdrowia bo to najważniejsze !

 

 

 

 

Dziękuje za przeczytanie wywiadu, oczywiście możecie się pod nim wypowiadać.
Jak myślicie, kto kolejny zostanie zaproszony na wywiad? Może Ty a może ktoś inny?
 Zapraszam do typowania -  moderator aka redaktor Mati złapie kolejną osobę na wywiad.
Ja już się z wami żegnam, życzę miłego dnia oraz wrzucam pioseneczkę na koniec :)

   

 

Pozdrawiam Serdecznie Mati :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Immie! Po przeczytaniu tego wywiadu. Mogę stwierdzić ze jesteś bardzo pozytywnym i szczęśliwym człowiekiem. Mam nadzieję że ten 2018r. będzie bardzo dobrym rokiem i czekam na nasze spotkanie. 3maj się mordo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość Mati. postaraj się wyciągać bardziej złożone wypowiedzi od osoby z którą przeprowadzasz wywiad. 
Przydało by się kilka bardziej rozbudowanych pytań. Jeśli dana osoba z czymś szczególnym jest kojarzona trzeba ją chwycić za języczek i nakierować by opowiedziała o tym.
Ogólnie na + wywiadzik, choć czuję lekki niedosyt :D 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem na nie pod tym tematem. Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tomek^^ napisał:

Nie padło pytanie czy żonaty jesteś :D 

Więc ja pytam :D:D

 

 

HAHA :D pół godziny temu Vonom$ pytał na TS'ie

Niestety lub stety jeszcze żadnej się na tyle nie spodobałem żeby chciała ze mną spędzić życie. Ale na tą chwilę mi to odpowiada (lubie gotować). 

Dzięki za pytanie :D

Edytowane przez Imm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.