Skocz do zawartości

Witajcie


Iwannabepro

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie perełki!
 
Myślę, że na początek jako nowy użytkownik tego forum wypadałoby się Wam przedstawić, bo tego oczekujecie chyba w pierwszej kolejności.
W tym temacie napiszę co nieco o mnie, mojej działalności oraz dowiecie się m. in. o moim doświadczeniu, stażu jak i zainteresowaniach.
 
O mnie:
Mam na imię Dominik, mieszkam w małym mieście jakim jest Bochnia (są to okolice Krakowa). Interesuje się grafiką (posiadam tytuł technika),
informatyką (programowanie c++, tworzenie stron w php, html i css), tworzenie serwerów gier oraz motoryzacją.
W wolnym czasie gram w piłkę nożną ze znajomymi. W zimowe sezony jeżdżę na nartach, aczkolwiek chciałbym się nauczyć jeździć na snowboardzie.
Mojego ulubionego gatunku muzycznego nie mam, aczkolwiek lubię słuchać muzyki typu: nightcore, rap, trap, bootleg, house i dubstep,
jeśli chodzi o resztę to słucham wybiórczo, co wpadnie mi w ucho.
Z filmami jest już różnie, oglądam praktycznie wszystko, zaczynając od seriali typu "Pierwsza Miłość", kończąc na różnego rodzaju thrillerach lub horrorach.
Uwielbiam serial o apokalipsie zombie - "The Walking Dead".
 
Przygoda z Counter-Strike i nie tylko:
Zaczęła się około 2003-2005 roku, dzięki mojemu starszemu kuzynowi, który po prostu grał ze swoimi znajomymi.
Miałem również okazje pograć w Counter-Strike 1.5.
W późniejszym czasie również z nimi grałem, ale nie było czym się chwalić, bo nie szło mi za dobrze. Tak sobie grałem przez
kilka lat, aż w końcu w 2010 dołączyłem do pewnej sieci serwerów gier, gdzie z powodu niewielkiej liczby adminów, zaczęło mnie
kręcić adminowanie na serwerach i karanie oszustów. Takim sposobem uzyskałem moje pierwsze ważniejsze stanowisko.
Później leciało jak po maśle, bardzo szybkie awanse, aż w końcu postanowiłem zrobić swój 32 slotowy serwer, który swojego
czasu był jednym z najlepiej rozkręconych serwerów Cod Mod + Respawn (jeszcze mam gdzieś paczkę amx).
Gdy sieć się rozpadła, ja i ekipa mojego serwera nie mieliśmy się gdzie podziać, postanowiliśmy zrobić własną sieć
(tutaj właśnie zaczęły się moje pierwsze projekty stron), strona była postawiona na silniku Przemo. Po paru latach
zdecydowałem, że postawię więcej serwerów. Lata mijały, a ja wciąż zdobywałem coraz to większe doświadczenie w tworzeniu serwerów.
Chcąc mieć unikalne serwery, chciałem mieć coś co jest unikatowe, czego na żadnym innym serwerze nie ma, wtedy zaczęła się moja
przygoda z tworzeniem pluginów, na początku były to małe modyfikacje gotowych pluginów (nie od razu Rzym zbudowano), aż w końcu
byłem w stanie edytować silniki modów (cod, diablo) i pisać pod nie mniejsze pluginy.
Kilka lat później, gdy skończył się hype na counter-strike'a 1.6 to przerzuciłem się na global offensive w którego gram do dziś. (ranga Global Elite)
Z czasem również w globalu zacząłem tworzyć serwery (2015 rok - TOP 1 DeathMatch był moją własnością).
 
Moje serwery:
Aktualnie posiadam tylko i wyłącznie serwery głosowe teamspeak3.
 
Kontakt do mnie:
Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania do mnie to proszę śmiało pisać w prywatnej wiadomości lub w tym temacie.
Błyskawiczny kontakt i pomoc uzyskacie kontaktując się ze mną przez:
Steam: Profil
 
Tymczasem życzę wszystkim miłej nocki.
Pozdrawiam, Dominik.

Edytowane przez Iwannabepro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy cię :D

Edytowane przez Dzwiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka PEREŁKO, jesteś może Sexmasterem? xD;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No popatrz, nawet nie wiedzialem ze taka "gwiazda" u nas gosci! :D witamy! I zapraszam na ONLY DD2, 4 FUN i reszte LUZackich serwerow! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.