Skocz do zawartości

Witam pasterzy


Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety moje poprzednie przywitanie przepadło jak kamień w wodę, a więc trzeba napisać je jeszcze raz :D

No to ten moi drodzy, nazywam się Rafał co pewnie można domyślić się po jakże kreatywnym nicku.

Skończonych mam 20 lat, ale już niebawem, a dokładniej w maju przekroczę kolejny próg życia w nędzy, czyli dokładnie 21 lat.

Mieszkam w małej miejscowości zwanej Chełmża, która znajduje się pomiędzy dwoma dużymi miastami, którymi są Bydgoszcz oraz Toruń.

Skończyłem szkołę zawodową profilu kucharza, po czym zapisałem się do szkoły LOD - Liceum ogólnokształcące dla dorosłych, lecz po 1,5 roku musiałem niestety zrezygnować, a tak na prawdę to nie wypisałem się, a przestałem chodzić w związku z czym dostałem list miłosny od dyrektorki szkoły, który pokażę na zdjęciu poniżej xD

 

Spoiler

27849631_1521068511343256_1160202221_n.thumb.jpg.607fe3e5b73f2a319d5917f174096eab.jpg

 

Oczywiście rezygnacja była po części moją winą, a również nie moją. Chciałbym chodzić dalej, ale niestety praca w systemie czterobrygadowym mi na to nie pozwalała.

Będzie okazja to ponownie się do niej zapiszę :D

 

Na co dzień robię to co każdy typowy gracz komputerowy, czyli dużo czasu spędzam na serwerze TeamSpeak3 + pogrywam w różne gierki typu CS:GO, GTA V, Rainbow,  Metin (raz na miesiąc).

Do pewnego czasu próbowałem zajmować się grafiką komputerową i sam siebie nie ocenię, ale myślę, że szło mi nawet dobrze. Niestety zakończyłem, ponieważ zrobiłem format PC i straciłem wszystkie materiały.

 

Interesuje się głownie sportem jak i motoryzacją, gdzie w motoryzacji górę biorą Pony Car, czy amerykańskie autka sportowe :D

W sporcie jest to tenis stołowy, w którym miałem jednak trochę osiągnięć, ale nie ma się czym chwalić :D

 

Poza tym gram na waszym serwerze CS:GO, a dokładniej 5MAPS, przypadł mi do gustu, tylko szkoda, ze ma tyle błędów :c

Widzimy się na ts, forum i serwerze, z fartem mordy :D

Edytowane przez Rafal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :D

A co do pingla możemy się spróbować :) Tez jestem dobry :D

Edytowane przez KaYmAn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.