Skocz do zawartości

Witam


Na Lajcie.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na Imię (Przemek) mam ( 21) wiosen prawie (22) pochodzą z woj. Lubelskiego (Zamość) ogółem skończyłem już dawno edukacje i teraz wiadomo only (Praca) oczywiście w swoim zawodzie nie pracuję wiadomo różnie to w życiu bywa najlepiej nie zagłębiać się w 1 zawód czy 1 prace i warto czerpać z każdej pracy wiedzę jak i korzyści przyciągające każdy gatunek pracy bądź zajmowania się niektórymi rzeczami aktualnie pracuję jako (Budowlaniec) tak wiem ambitna praca lecz żadna robota nie jest zła czy nie hańbi gdy jest ona odpowiednia wiadomo czasem jest tak że nie ma się pracy i łapiesz się wszystkiego wiec i na to się załapałem ogółem jeżeli chodzi o moje zainteresowania jest to (BEATBOX - Wydawanie dźwięków ustami oczywiście i nie "to nie jest plucie w monitor/mikrofon" / Piłka Nożna / Łyżwiarstwo / CS / Motoryzacja / ITP) nie bede was tym zanudzać . Ogółem jeżeli chodzi o przygodę z tą siecią to gram aktualnie na BB lecz na pewno zawitam i na inne serwery 

 

Także pozdrawiam i do zobaczenia w (GRZE).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam cię człowieku :D piękne przywitanie miło się czytało ;) Zapraszam na Arenke 1 vs 1!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Beatbox powiadasz :) kiedyś oglądałem na yt Beardymana co wyrabiał :) dobry jest

Tak czy inaczej witam i zapraszam na 4fun :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbijaj do Krasnego xD ! Siemka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo! Witam Cie serdecznie na sieci :D Zapraszam do udziału w konkursach :P polubienia fb: https://www.facebook.com/NWNLUZ/ oraz.. do odwiedzin dd2 :P 
 ps. 
7d87878833_czesc_przemek.jpgxD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.