Skocz do zawartości

Witam :)


Lil Kube

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim nazywam się Kuba (jak widać po nicku ^^) mam 17 lat i mieszkam w Anglii,( już prawie 9lat ) więc można powiedzieć że znam język perfect. Czasem mi się zdążą popełnić jakiś błąd z polskiego więc nie hejtujcie, uczę się na bo błędach i staram się ich w przyszłości nie popełniać :) , jak komuś potrzeba tłumacza lub pomocy z angielskiego zapraszam na pw chętnie pomogę. Od dzisiaj gram na serwerze dd2 jackpot (pod nickiem lil Kube) na którego losowo nastąpiłem gdyż nabrałem chceci po wsponiac stare czasy gdzy było się młodym toxikiem, serwer wszystkim polecam! Chodzę do college'u czyli na polskie to liceum, uczę się tylko 3 przedmiotów mianowice plastyka, grafika oraz fotografia. Te 3 przedmioty brzmią jak nic ale wymagają dużo pracy oraz masę oryginalnych pomysłów. W przyszłości może się czymś pochwale :)) Mam nadzieje że będę miał okazję pomóc tej społeczności w jakiś sposób :) .  

Edytowane przez Kuba Piekarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolegę z Anglii, który też nazywa się Kuba i ma 17 lat - jest strasznym idiotą xD Dobrze, że nie ma na nazwisko Piekarz ;) SIEMA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.