Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] [ZAMKNIĘTY] Problem Na Serwerze BB


TheElektra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeżeli pomyliłem działy bardzo bym był wdzięczny jakby jakiś administrator owy temat przeniósł do odpowiedniego. 

Bug polega na tym iż gram sobie na serwerze BB jak nadchodzi zmiana mapy to lvl resetuje mi się do 0,  tak jak dzisiaj wbiłem 3 lvl nadszedł restart mapy i mam 0 lvl.

Konto posiadam ponieważ jak wpisuję konto to mi wyskakuje  zmiana hasła itp itd.

Nigdy się nie spodkałem z owym błędem/bugiem  dlatego od razu przyszedłem to zgłosić.

      Pozdrawiam TheElektra.

Edytowane przez TheElektra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Czy za każdym razem jak wbijasz na serwer piszesz poprawie ten twój nick co na nim miałeś 3lvl itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fb??? napisał:

Czy za każdym razem jak wbijasz na serwer piszesz poprawie ten twój nick co na nim miałeś 3lvl itd?

Miałem 50 lvl i teraz wbijam odnowa mam teraz 7 i jakoś teraz mi nie usuwa, miałem jakieś tam rzeczy. I potem jak wbiłem grałem chwile miałem 50 lvl reset mapy i 0 lvl potem wbiłem 3 a teraz mam 7.

  ef bek,
Reset all był około 40dni temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2018 o 16:15, TheElektra napisał:

Miałem 50 lvl i teraz wbijam odnowa mam teraz 7 i jakoś teraz mi nie usuwa, miałem jakieś tam rzeczy. I potem jak wbiłem grałem chwile miałem 50 lvl reset mapy i 0 lvl potem wbiłem 3 a teraz mam 7.

 

Niestety nie jest to możliwe że miałeś 50 LVL. Być może pomyliłeś sobie cyferki, albo próbujesz coś ugrać. Reset lvl byl już jakiś czas temu i na pewno nie chodzi o niego. Wiec przypuszczam że nic Ci się nie zresetowało.

 

Zamek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.