Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Pro Vip


Niewidzialny

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem wczoraj Pro Vipa  raz na koncie Niewidzialny a raz na koncie Security :D ( :,D) I ani tu ani tu nie zadziałało jak weszłem po płynieci około 30 min na koncie Niewidzialny pisało tak        Kicked :"You have no entry to server . . . " to też pojawilo sie na Security :D

Aż do terz nie mogę wejść i pograć na moim Pro Vipie ani na ty koncie a ni na tym 

Weżcie mi pomóżcie ! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki błąd wyskakuje  przy zlym wpisaniu hasla do vipa jak masz vipa na ns to pewnie jest przypisany do nicku. posprawdzaj dokładnie  a jak nie działa to napisz tutaj ze problem dalej występuje będziemy coś kombinować.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

setinfo _pw "hasło"  

do Configu czyli pliku z twoimi ustawieniami  config.cfg (otworz notatnikiem jak sie nie chce otwierac ) najlepiej skopiuj to co napisalem zebys nie zrobił błedu . masz go w katalogu z CSem czyli tam gdzie zainstalowales gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki juz mam 

 

 Adas esperal,
nie piszemy post pod postem tylko edytujemy poprzedni nastepnym razem zebyś wiedzial :)
 Adas esperal,
Bardzo mnie cieszy ze mogłem pomoc. POZDRAWIAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.