Skocz do zawartości

R.Williams: „Walczę z chorobą, która chce mnie zabić”


Tajemnica

Rekomendowane odpowiedzi

Robbie Williams udzielił szczerego wywiadu dla brytyjskiego „The Sun”, w którym potwierdził, że cierpi na chorobę psychiczną. Były członek zespołu Take That przyznał, iż zmaga się z depresją, a swoje życie porównał do rollercoastera.

 

Poruszajacy-wywiad-Robbiego-Williamsa-Wa

 

Choroba psychiczna Robbiego Williamsa
W trakcie wywiadu dla „The Sun” Robbie Williams postanowił otwarcie opowiedzieć o swojej depresji i poważnych problemach z psychiką.

 

— Walczę z chorobą w mojej głowie, która chce mnie zabić — wyznaje Robbie Williams i dodaje: — Czasami mnie to przytłacza, a czasami pomaga w wejściu na scenę. Innym razem żyję w szczęściu i czuje się znakomicie — dodaje.

Robbie Williams o swoich problemach zdrowotnych
Po raz pierwszy artysta zdał sobie sprawę ze swoich problemów w wieku 19 lat. Bywał na odwyku, miał kłopoty z wagą, cierpiał z powodów zaburzeń lękowych i tremy scenicznej.

Przyznał też, że zdarza mu się bać o własne życie, kiedy zostaje sam na sam ze sobą. W trakcie swojej wieloletniej kariery miewał dużo niebezpiecznych momentów, podczas których niejednokrotnie był bliski śmierci.

Robbie Williams w szpitalu
Kilka miesięcy temu Robbie Williams wydał krótkie oświadczenie w formie wideo, w którym przyznał, że odwołał część trasy koncertowej z powodu kłopotów zdrowotnych. Artysta musiał spędzić tydzień na oddziale intensywnej terapii.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem skąd u bogaczy jakieś depresje... 

Nam - szarym ludziom jest w życiu o wiele ciężej, ale jakoś sobie radzimy, prawda? 

Jest ciężko, można się naprawdę załamać, ale kiedyś na pewno wyjdzie słońce. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sława do głowy uderza? Może pieniądze? 

Dużo artystów, przez pieniądze traci głowę.. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.