Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] [ZAMKNIĘTY] JEST BARDZO POWAZNY PROBLEM


BartekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Na serwerze BB  jest bardzo duzy problem bo mozna sie zalogowac na konta administracij. Naprayklad ktos wsedl na konto o ja pisiont groszy i ukradl cale rpg z klanu niektorzy nawet klanu usuwają. klany. naprzyklad mnialem ponad 50k rpg i mi to rpg skradli i itemki niektore. prosze o jak najsybsze naprawienie tego bledu i za to powinna być jakas rekompensta bo przez to duzo graczy ucierpiało z powodu kradnięcia rzeczy z konta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartekPL Sytuacja została opanowana ! Dziękuje za informacje ! Wszystko dzięki Tobie, gdyby nikt mnie nie poinformował serwer nadal byłby zepsuty. Ciesze się że grasz na naszym serwerze ! Dobrze mieć takiego gracz. Co do kradnięcia rzeczy z konta, to zapewniam że nikt nic nie stracił bo, przedmioty sie nie wczytywały. Jedne co mogło zostać "ukradnięte" to rzeczy z magazynów klanów, i RPG ! :( Ale oczywiście będziemy poszukiwać tych złodziejaszków i ukręcimy im łeb przy samej d**pie xD... Oczywiście każdy poszkodowany otrzyma rekompensatę .  Oczywiście, w nagrodę w sobote zrobimy OX'a !

 Pietno Dilera,
Wypowiedź na poziomie! Szacuneczek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.