Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] [PRZYJĘTA ⚐] Propozycja


BartekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam taką propozycje aby gdy ktos pisze na u@ to zeby admin latwiej mogl dostrzec napis mozna go zrobić na jakis kolor aby bardzie sie rzucla w oczy.Dzieki temu będzie latwiej np. zlapac cheaterów. Myslę ze ta propozycja wam się spodoba.

 

Nick z gry: BartekPL

Pozdro

Edytowane przez BartekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Hmm może najlepiej będzie ze jakiś gracz/admin napisze coś na u@ to będzie np zielony kolor + dźwięk do adminów tak zwane info ze ktoś coś napisze na u@.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, fb??? napisał:

Hmm może najlepiej będzie ze jakiś gracz/admin napisze coś na u@ to będzie np zielony kolor + dźwięk do adminów tak zwane info ze ktoś coś napisze na u@.

Ale ty wiesz że on taka właśnie propozycje zrobił a ty to tak napisałeś jakbyś wpadł na genialny pomysł :idiot:

 

A pomysł jak najbardziej dobry.

Nie raz mi sie zdarzało że przegapiłem jak ktoś pisał coś na U@.

Wystarczy albo zmienić że tylko na U@ jest pisanie na zielono a nie że admin pisze na zielono ( ewentualnie dać inny kolor a pisanie na zielono admina zostawić ) no i oczywiście dźwięk najlepiej przyjemny krótki i nawet głośny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.