Skocz do zawartości

[N.D. ⊗] Skarga na ProTekto


Kurcziii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,  nie wiem jakim cudem te dziecko dostało w posiadanie władzę/kontrolę nad tym serverem ... porażka .

Gram sobie z nim 1 vs 1  16.03.2018  o godz. 7:20 i ten człowiek tak dostawał w ciry  , że to nawet śmieszne było :D ale nie o to tu chodzi .

Robiliśmy misję na 1 hp , parę razy się udało , zaczęliśmy  znowu grać normalnie i standardowo dostawał w ciry gościu , mówił żebym offał aima XDDD co było przekomiczne , to że mam Non-Steam to nie znaczy że odpalony od razu c'nie ? :>> No i uciekł na Specta hahaa. no i ja plantowałem pakę . to dał mi Slay , i mówi , że nie ma nabijania 300+ fragów za pake . ale gdyby ten człowiek miał o drobinkę oleju w makówce to by wiedział też , że fragi z plantowania nie wliczają się w rank/topke ;)) takzę nie rozumiem go .  

A tak apropos . Nie jestem pewny czy ten nasz "szanowny" admin jest wgl. pełnoletni ;) A przynajmniej po głosiku tego nie słychać . To tyle pewnie chłopak sie zdziwi jak zobaczy  skargę :D bo nie wierzył że tu wejdę się zarejestruję i ją napiszę . Także , pomyślałbym nad dalszą współpracą z tym Gagatkiem  ;)

 

PozDro Z Serva Jackpot ;))))         Kurcziii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku zastosuj się do wzoru. A jak już to zrobisz to wyjaśnię Ci dlaczego dostałeś slay od admina w danej sytacji. Polecam zmienić charakter wypowiedzi po zastosowaniu się do wzoru. Bo wyzwanie kogoś od dzieciaczka na wstępie dużo mówi o Tobie jako graczu. UŻYJ OPCJI EDYTUJ POST

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.