Skocz do zawartości

[♻] (PRZYJĘTA ✔) Skarga Patryk i Dezi1


I Beat Kappa.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze : I Beat Kappa.

2. Nick admina na którego składasz skargę : Patryk , Dezi1

3. Powód skargi : 

Runda 1/4 Admin Dezi1 wlecial se na kampe podczas przygotowania mimo ze nikomu nie pomagal pierw. (Zlamal regulamin)

Runda 2/4 Admin Dezi1 jako ZM latal se po mapie bawil sie adminem z uzycie Jetpacka. 

Potem jak ktos prosil o pomoc polecial do niego patrzyl sie na niego + latal po jego kampie po chwili Off zrobil noclipa ale *GODMODE* dalej mial i wbijal se na kampe do gracza z godmode.

Runda 3/4 Admin Dezi1 wlecial se na kampe + dorobil se kilka klockow mimo ze pierw nikomu nie pomagal. (Zlamal regulamin)

A co dalej bylo? Jakas kpina kampa bez wejscia na samo gore? Admin dezi1 + Patryk wlecieli se w czasie przygotowania na kampe. (Zlamaly punk regulaminu)

W tej samej rundzie Dezi1 strzela na ziemi do zombie, kiedy nie była to ostatnia kampa (Kolejny punkt regulaminu)
Czy ogolnie ten admin Dezi1 czytal regulamin serwera?


4. Dowód rozpisany ss/demko : http://f1.hltv.org.pl/45080

5. Czego oczekujesz : Upomnienia lub innych metod gdyż powodów jest wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Skarga słuszna ale widać na demku ewidentnie jak admin Dez1 czyli (Opiekun innego serwera) się bawi adminem i go bardzo nadużywa i lamie regulamin czyżby admin nie czytał regulaminu?

 

Demko rozpiska jest moja  i Albertd lepiej sprawdź se te demko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem demko, ale powiem szczerze że jakoś specjalnie to mnie to nie zaskoczyło. Dlaczego ? Bo właśnie dlatego nie chciałem rozdawać adminów dla opiekunów innych serwerów. Ktoś kto dostanie admina na BB, a nigdy na BB nie grał to oczywiste jest że nie będzie w stanie komuś poprawić kampy (Co jest najważniejszym powodem po co są admini na serwerze takim jak BB). Co gorsza jak widać też na HLTV, dez1 łamie najważniejsze zasady dla adminów, zasady przez które tak często admini są usuwani ze swojej pozycji. Mianowicie wlatywanie na kampę, bez wcześniejszego pomagania, oraz budowanie sobie kampy bez wcześniejszego pomagania. Na serwer będzie wgrany amxbans przez co każdy OP i wyżej otrzyma admina, ale z pewnością będę musiał ograniczyć dostęp do komend do latania itp. Myślę że dla OP i wyżej wystarczy opcja banowania i te podstawowe, latanie noclip, bud po czasie będą tylko dla tych adminów z rekrutacji.

 

DEZ1 dałem Ci admina bo pisałeś żebym dał, ale póki co go zabieram, i dostaniesz dopiero gdy będą rozdzielone uprawnienia dla adminów z rekrutacji, i adminów z bansa. Szkoda też że nie przeczytałeś regulaminu admina, i zachowywałeś się kompletnie nie fer wobec graczy z którymi grałeś na serwerze. Osobiście bardzo tego nie lubię gdy jakiś admin myśli że jest ponad prawem i może sobie robić co mu się żywnie podoba. Gula mi rośnie kiedy admin traktuje graczy jak kogoś gorszego. Nie powinieneś był się tak zachowywać ja osobiście bym wyszedł z serwera na którym admin robi sobie bazę bez wejścia, wlatuje sobie na kampę, lub też biega sobie po czyichś kampach na godzie.

 

 

@Patryk Biegun nie zapomniałem o Tobie gdybyś się zastanwiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przeskadzało troche w jaki sposób sachowuje sie dezi1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.