Skocz do zawartości

dachy


BOCIEK

Czy chcesz żeby wchodzenie na dach na mapie de_alexandra było karane?   

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz żeby wchodzenie na dach na mapie de_alexandra było karane?



Rekomendowane odpowiedzi

tekstury na alexie- temat rzeka. zamiast dyskutowac czy są czy ich nie ma(jak dla mnie nie ma, nigdy NIC nie widzialem tam przez sciane latajac na free look po calej mapie) wnoszę po prostu o nie banowanie ludzi za wbijanie na dachy. gramy tą mape ze 3-5 razy dziennie- przydaloby sie odswiezyc troche. 

w ogole- wywalmy ta zasade, zmienmy ją. 
wykorzystywanie tekstur powinno byc karalne(zabijanie przez sciane,  ew "legitne wh" ) wiem ze ktos wymysli cos sensowniejszego niz zakaz wejscie bo ban.

edit: chcialem zrobic ankiete ale cos nie pykło, jakby jakis zyczliwy modek(sama alexa)

Edytowane przez Cre[A]tOr
 Cre[A]tOr,
ankieta dodana :)
 Adas esperal,
tam jest miejsce gdzie jest załamanie txt i wszystko widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tą mapę całkiem wywalił norma jest ze co mapa to 5 banow minimum  powod "txt" . Jak w bansie  jest kilka banow za txt  to zawsze po tej mapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adas esperal napisał:

Ja bym tą mapę całkiem wywalił norma jest ze co mapa to 5 banow minimum  powod "txt" . Jak w bansie  jest kilka banow za txt  to zawsze po tej mapie.

Proszę, tylko nie usuwajcie tej mapy ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karać, gracze z PROVIPAMI  na tej mapie będą mieli za łatwo. Skoro jesteśmy przy temacie txt to ustalmy od razu czy można CELOWO wyrzucać pakę na txt (Chodzi tutaj o wszystkie mapy) tak by nie można było jej wziąć. Moim zdaniem  to też powinno być karane.
 

 Cre[A]tOr,
bejbe wszystko można, tutaj nie ma czegoś takiego jak "cel mapy" więc za wyrzucenie paki kary nie bedzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra by się przeniosła na dachy gdyby to nie były txt :D Podobnie na mapie dust2002 by było. Nie ma biegania po dachach i tyle :) Niech tak zostanie według mnie.

Pozderki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa jest dobra a co do dachu to 70% ludzi bd płakać zaraz że największe skilowcy bawią się w kominiarzy  moim zdaniem po wino zostać że TXT I DACHY BAN :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myslę że Ankieta jest w złym miejscu , gracze nie mogą decydować a to dla nich jest serwer .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zostawic tak jak jest-nie po to tyle powtarzalismy i uczylismy graczy ze to txt zeby to teraz zmieniac.

U nas przyjelo sie ze to txt i tak niech zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2018 o 19:03, Barcys napisał:

  Cre[A]tOr (17 Marzec)

bejbe wszystko można, tutaj nie ma czegoś takiego jak "cel mapy" więc za wyrzucenie paki kary nie bedzie :)

 

Ale to jest celowe utrudnianie gry, rozumiem, że można samemu nie wykonywać celów mapy, ale jak ktoś specjalnie wyrzuca pake na txt to robi to złośliwie, a nikomu się nie chce grać przez ponad 20 minut 7 rund na mapę, bo ktoś wywalił pakę i trzeba czekać te parę minut do końca każdej rundy, musi być zachowana jakaś dynamika gry, jeżeli wykonywanie celów mapy byłoby kompletnie olane to po co jest zablokowane zabijanie hostów? Nie chcesz nie wykonuj celów, ale nie utrudniaj innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.