Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ⚐] Inne skórki broni


lvk4sz

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ,

Pisze w sprawie ostatniego updata. Jest kilka skinów (znalazłem na razie 3 , nie jestem pewny co do Assimova , ale prawdopodobnie to też nie ten skin) , np. zamiast huntsmana jest karambit. Cyrex m4 też nie przypomina cyrexa .Ale nie wiem mogę sie mylić.

5aafa959a9c52_M4IcarusFell.thumb.png.cd7ce478b9827e947bec167cc725ac1b.png    5aafac269ab92_GutTT.thumb.png.a7ea0e3a3ed98c62ce543de368ae1162.png

5aafa6c080d19_M4Cyrex.thumb.png.3ae4e28c02c24535e712adfcdfacbbf2.png

 

Huntsman Wathfire.png

M4 Assimov.png

Edit: M4 Icarus fell wyglada prędzej jak Magma Strike

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez lvk4sz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, Cre[A]tOr said:

@lvk4sz jak dla mnie kwestia gustu :)

MI się podobają takie modele, i jak się dobrze domyśliłeś, można rozpoznać daną broń przecież ;)

Pozdrawiam!

Nie rozumiesz . Jeżeli dla Ciebie huntsman wathfire wyglada jak karambit case hardent albo gut knife tiger tooth wyglada jak huntsman wathfire (1 zdjęcie od prawej) , to nie wiem jaki ty masz gust :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Cre[A]tOr said:

I tu mnie masz, a mianowicie pojęcia o tym nie mam jeśli chodzi o te całe modele:D Cóż jedyne co mogę napisać to każdy z nas zna się na czymś innym i dzięki temu ten świat jest tak pięknyB|Z tego co się orientuje to na innych serwerach też są te modele(np.4fun) a nikt nie zwrócił uwagi na ich złe wykonanie więc tylko pogratulować wiedzy:nod:

 

Tu nie chodzi o złe wykonanie tylko prawdopodobnie LUZ pomylił się i każda nazwa broni jest ustawiona o jedna w dół . Czyli dajmy że m4 icarus fell jest do wyboru pod numerem 4 a m4 magma strike po numerem 5 , i zamiast m4 icarus fell dostajemy m4 magma strike . ( Nie wiem czy zrozumiesz , mogłem nie zbyt jasno wytłumaczyć :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.