Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ⚐] Ekwipunek


LegendaryJa67

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem coś dodać od siebie ? Aa więc dotyczy to Ekwipunku "zbroja-hełm-broń" itp niektórzy straszenie spamują sprzedam to Tamto administracja się denerwuje! Robi się mega spam... Propozycja Strony internetowej lub jakiegoś Rynku w grze jak to jest na innych modach cod mod/cs go Mój nick w grze to ZwyCzajnyUP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Może lepiej blokada na handel dodać opcje jak to przypadku /konto i blokada zaproszenia na team?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka blokada na handel? Nie rozumiem ?, fb??? Chodzi mi o to żeby zrobić jakiś rynek jak ktoś będzie chciał coś sprzedać to wystawi coś na rynek jakiemuś graczowi się to przyda to sobie kupi ? Podkreślam że itemy szybko się zbiera jeżeli brakuje miejsca w ekwipunku a nikt nie chcę nic kupić to trzeba to wyrzucić a po co jak by to można by było wystawić na handel ? Wtedy mniej spamowania na czacie a już wielokrotnie widziałem że ktoś się denerwuje, Przeważnie typki  co nie mają micro piszą na czacie a ci co mają to komunikują się przez micro i takiego co sobie nawija na micro nie interesuje jego to że ktoś sobie pisze żartuje umawia się jaką bazę zrobić! Każdy zrobił sobie binda na klawisz i napierdziela w dupie mając czat ? Jak jakiś robot! Czy to tylko się toczy ku handlu? Jeżeli coś z tym nie zrobicie to ten serwer bedzie tylko wyglądał fajnie jak dobrą reklamę zrobicie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dobry pomysł z tym rynkiem często właśnie ktoś pisze,że coś sprzeda i tym spamuje nawet gdy admin go upomina nic sobie z tym nie robi.

Więc dla mnie mógł by zostać dodany rynek lecz jeszcze bym dodał coś w stylu,że można by dawać tam ogłoszenia.

I można by w tych ogłoszeniach pisać np. Kupię nogi lub coś takiego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czokomoko. Przynajmniej ty jedyny jesteś za moim pomysłem ? Jeżeli był był rynek zrobić coś takiego że itemy znikają z ogłoszenia po jakimś upływie czasu by nie robił się spam myślę że dobrze by to działo Tylko itemy z bonusem były by przyjmowane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcielibyście to co było kiedyś Rynek na stronie.

Dobry pomysł ale ostatnim razem jak sklep był robiony 2 raz nie doszło do skutku wiec nie wiem czy albert będzie chciał znowu podejmować się tego czasochłonnego zadania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.