Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga zwyczjanyUP.


@##@

Rekomendowane odpowiedzi

 1.Twój nick w grze KlakieR
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę ZwyCzajnyUP!
3. Powód skargi Gracz irytuje graczy różnymi sposobami od dłuszego czasu nikt nic z tym nic nie robi to więc pisze skargę  powiem wszystko od począntku

to tak: zaczyna się od zabicia ZwyCzajnyUP!    wtedy pisze KlakieR/ lub inni  no i po hu... godujesz cwel...... i różne inne blokuje kampy innych graczy jak i tez moją jak jest na serwerze to wszyscy nagle jak do króla się wzracają bo co jest  lubiany/czy też nie myśli że ma RPG dobre bronie i inne to jest lepszy od innych a tu hu....  za te jego wyzywanie poł serwer go znienawidziła  i po prosto irytuje graczy i jak jest na serwerze grac się nie da   bo wchodzi buduje kampy widzi mnie blokuje mi na demku widać najlepiej całe ogląndać + ss cos piszę on tak nie pisze tylko do mnie mam nadzieje ze dużo osób się podpisze pod tym jeśli ma konto na forum.
4. Dowód rozpisany ss/demko http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1803311600-bb_crete5.dem.zip  
5. Czego oczekujesz myślę że zotosowna kara bendzie 10 080 minut no a  jak się nie nauczy to odebranie przewileji.       PS: pisze to na telefonie!.

Bez tytułu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi klakierze ? Ta skarga to z dupy jest xD Ty jako pierwszy mnie zacząłeś wyzywać świadkiem był Piooro i za to zostałeś usunięty z klanu... Co ty próbujesz tym osiągnąć że konfisz na mnie? Mam też zrobić skarge jak mnie wyzywasz wielo krotnie? Po 1. Nie zblokowałem ci kampy zobacz dokladnie z kim miałem team! Ja ten klocek przesunełem a ktoś ode mnie z teamu go wewalił ci na kampe dlatego był podpisany przezemnie! Nie jestem takim konfidentem jak ty by robić komuś problemy za to że mnie wyzywałeś i pare osób się za mną wystawiło porobili Cię jak trzeba zamknełeś jape na chwilę i z tego byłem zadowolony jakim prawem piszesz że przezemnie każdy wychodzi z serwera jak jest full? Jest administracja czemu mnie nie banuje jeżeli coś jest nie tak? Bo za twoje zakłamane skargi jak by admin zaczął banować to by większości nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zostałem usunięty tylko sam odszedłem 1 kłamstwo a tego nie lubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz co zechcesz mam to gdzieś :) Wystarczy mi to że ja wiem że ty jesteś zazdrosny wszystko robisz z tego że nie masz kolegów i nie dostajesz ode mnie 200k RPG co jakiś czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem ci zgoda? To ty udajesz super Kozaka "chyba cie pojebało sam chciałeś" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie to weś się lecz człowieku.....!!!!!

Opera Zdjęcie_2018-04-01_105238_cs-luzownia.pl.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne kłamstwo myśl najpierw co piszesz bo jak  narazie cały serwer jest wrogo nastawiony na cb 

 

 

może ban na 1  miesiąc cie czegoś nauczy to moze sie zmienisz ale wątnpie.

 

mnie w przeciwieństwie do cb nie wzywaja od //kur..... ty piz..... i rózne inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LegendaryJa67 Co prawda dziś prima aprilis ale te twoje żarty to jakieś słabe. To że sobie kupujesz coś tam w sklepie nie daje Ci pozwolenia na obrażanie kogokolwiek. Za tę wiadomość prywatną która wysłałeś radze Ci się nie wychylać.  Bo aż mnie świerzbi żeby wejść i Cie zbanować. Aktualnie straciłeś dla mnie jakąkolwiek wiarygodność.

 

Z tego co wiem przywileje masz już zabrane. I ich nie odzyskasz. Napisałeś że mamy Ci oddać twój "hajs" za vipa bo nie będziesz grał bez przywilejów. Osobiście dla mnie możesz nie grać, a ten twój hajs którym widzę że ewidentnie "srasz" to sobie zatrzymamy u Siebie. Żadna strata stracić takiego gracza jak Ty który nie zna granic pomiędzy internetem a światem rzeczywistym.

 

Uwaga nie pozdrawiam

 

@@##@ Osoby który popisują się łaciną podwórkową na serwerze w twoim kierunku zostaną ukarane, daj dokładnie znać kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga: PRZYJĘTA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.