Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] Zabronic !


Patryk Jabłoński

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ogolnie chodzi mi tutaj o wchodzenie na txt wszystko ladnie pieknie jest to 4fun mapa jakis przerobiony Aztec tylko ze jak jestem w TT i jeden z CT jest dokladnie tam gdzie mam SS prawie go nie widac  a do tego oni sa niebiescy . 

20180331151104_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji mozna tam siedzieć ale na zwykłym aztecu nie bo na dustyaztec nic nie widać a na aztecu TAK ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym ci plusa ale codziennie mam coś nie tak chyba ze jest jakieś ograniczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam nie można, jak jest admin to upomni gracza slay --> kick --> ban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, H. von donnersmarck napisał:

Przecież tam nie można, jak jest admin to upomni gracza slay --> kick --> ban

AspiratiO_Crew! mówiłem że to txt sam  się dowiem bo dużo chłopaków adminów tam wbija a tutaj kolega dooner napisał że to TXT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w dane miejsce nie można wejść naturalnie ( bez jakiś tam wspomagaczy noży, podwójnych skoków itp.) to powinno być to uważane za txt . Txt są nie tylko wtedy kiedy widać coś przez ścianę.  Takie jest moje zdanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcys, no chyba żartujesz, to w takim razie trzeba usunąć podwójny skok jak i kose nr. 4 bo nie widzę sensu żeby było to na serwie, skoro nie można z tego korzystać.

 

Ja rozumiem zakaz wskakiwania na dachy, na takich mapach jak alexandra czy verso, bo psuło by tam zabawe ale na mapie dustyaztec jedynie można siedzieć na tym murku, nic przez niego nie widać jak i nie idzie zraszowac, wiec nie widzę problemu by ludzie tam siedzieli.

 

Ludzie to jest 4FUN jak nie lubicie grac na takich warunkach to zapraszam na only dd2 lub trzeba będzie stworzyć dodatkowy serwer z czystym FFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miejsce nie jest uznane jako txt. Można tam siedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to nie txt i można tam siedzieć i jeszcze nikogo nawet nie upominałem żeby z tamtad schodzil . pozdrawiam to nie txt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.