Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ⚐] Dozwolone ?


Patryk Jabłoński

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że wchodzenie na Tesco za płot jest niedozwolone, jak sam widzisz przez podłogę wszystko widać i to jest karalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzenie za płot na mapie de_tesco to wchodzenie na txt, czyli ban ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego zawodnika to mam swoje "ale". Wczoraj wieczorem nagminnie na każdej mapie wchodził na txt, mimo iż kilka osób Zwracało Mu uwagę, to odzywał się w stylu "nie będziesz mi mówił co mogę, a czego nie". Przez Niego dużo ludzi opuszczało serwer. Niestety nie miałem, żadnego aktywnego admina na steamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bUg RZygUF napisał:

Co do tego zawodnika to mam swoje "ale". Wczoraj wieczorem nagminnie na każdej mapie wchodził na txt, mimo iż kilka osób Zwracało Mu uwagę, to odzywał się w stylu "nie będziesz mi mówił co mogę, a czego nie". Przez Niego dużo ludzi opuszczało serwer. Niestety nie miałem, żadnego aktywnego admina na steamie.

Zgadzam się z kolegą wyżej, w mojej obecności zawsze były problemy z tym graczem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.