Skocz do zawartości

[BAN ✘] Ponowne odwołanie sie od bana za wh


Deft_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jest to moje drugie odwołanie od bana za wh:

 

Data wraz z godziną: 04-01-18 11:41
1
Czas: Tick: 295 - Time: 00:02                                                                           
Opis Sytuacji: Gracz Deft podchodzi na shorta nie otrzymując ówcześniej żadnego infa celując na głowę.  
2
Czas: Tick: 617 - Time: 00:04
Opis Sytuacji: Podejrzany słyszy jedynie kroki na CT nie wiedząc o osobie znajdującej się w drzwiach, wchodzi wcelowany.
3
Czas: Tick: 2037 - Time: 00:15
Opis Sytuacji: Ta akcja głównie zadecydowała w całości o banie. Podejrzany wchodzi wcelowany na osobę z AWP idealnie wiedząc gdzie się znajduje, ponownie nie mając infa.

 

1.Słychać scope i kroki wina leży po stronie gościa z awp gdzie mógł mnie zabić ale że wychyliłem to dostał po głowie 
2.osoba rzuca flasha widać traila i wtedy go zabijam
3.słychać że wcelowuje się na midzie więc wychyliłem na niego na kucaka i ponownie błąd osoby z awp gdzie mogła mnie zabić ale tego nie zrobiła 

 

Mam nadzieje że przeanalizuje to administracja drugi raz :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co kolejne odwołanie jak decyzja już zapadła, grasz odpalony demo było już przeanalizowane .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.