Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ⚐] Gody


LegendaryJa67

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dobrą propozycję ? A więc chodzi przede wszystkim o Kupywaniu dużej ilości (HP) dla zombie ci co grają trochę długo na serwerze mają  dużo RPG denerwują większość ludzi i zniechęca jeżeli wchodzi taki zombie z 3k HP do jakiegoś budowniczego co jest początkującego lub ma słaby poziom to te 3k HP jest to jakieś/wyzwanie problem ale gdy Gracz który jest w zombie czuje się zagrożon kupuje masakrycznie dużo hp wchodzi do kampy przeciwnika będą nie zniszczalnym i zabija go lub nie zdąży bo przeciwnik wyszedł z gry bo nie da się grać .... Dużo jest przez to nie miłych sytuacji bo jak zabiłem takiego typka nie będę pisał nicku ? on tak '''Masz kur*o gody""" i naprawdę miałem zrypaną grę bo ktoś uważa się za króla nie można go zabić bo od razu goody i piszę tak masa osób z obrażaniem! Dużo ludzi pisze ""poj**any serwer nie gram tu"" Pomyślcie cię nad takim czymś jak limit np 800 HP 0/1 runda dla mnie to jest coś dobrego można rozwiązać problem czemu inni mają cierpieć? Wszyscy bądźmy równi sobie... To by było na tyle czekam na odpowiedź ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Dlatego proponuje limit kupna *HP* raz lub dwa na rundkę każda opcja z *HP* w sklepie dla zombi.

 

Albo najlepiej wywalić cały sklep dla zm i zostawić jedno opcje kupna np te 800 *HP* albo 1500 *HP* i limit max raz lub dwa na rundkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że chociaż wam to pasuje ? FB dobry pomysł ja bym wywalił te 4k ze sklepu a dał 2.500+ lub wgl by HP Nie było bo jak ktoś ma 6k HP w zombie kupi jeszcze 4k to ma 11k HP a jak jeszcze ma uzdrowienie? Lub Dracula... Pomyślcie rozsądnie nad tym ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z fb te powinien być limit kupna hp 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Dla nowych graczy jest ciężko zabić typa z podstawowym hp a co dopiero jak kupi sobie dodatkowe hp. Najlepiej ograniczyć kupowanie hp do np 3-4 na mape i wywalić 4k hp ze sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mój pomysł nie poszedł na marne? Mam nadzieje że Będziecie coś działać z tym sklepem :) ustawi.ci jakiś limit 0/2 Na mapę lub 0/1 co rundę najlepsze rozwiązanie wobec mnie

Edytowane przez LegendaryJa67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.