Skocz do zawartości

[♻] Witam Wszystkie Mordeczki!


zajec hax

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Hey Siemanko!
Witam Was!

Jestem ten zajec hax z serwera 4FUN, który zawsze zamyka listę na 1-szym miejscu :ak47::facepalm: :-)

A tak na serio, to Cześć Wszystkim! Jestem Mateusz z Białegostoku, mam 30 lat i postanowiłem w wolnych chwilach powrócić do gry w CS-a 1.6, w który grałem poważnie ponad 13 lat :-P
Jeśli ktoś kojarzy klan BLOOD RAVENS to pozdrawiam serdecznie :-)

Gram tylko i wyłącznie na serwerze 4FUN razem z moją dziewczyną Martą, która ukrywa się pod nickiem Hokage :-) Znalazłem Wasz serwer przez przypadek i bardzo się cieszę, że go znalazłem, ponieważ jest najlepszy! Super ludzie, super atmosfera, fajne nowe mapki, których nie znam :-D

Pozdrawiam Wszystkich i Życzę Wszystkim Świetnego Spędzania Czasu na CS-ie z Luzownią :-D

A tutaj poniżej zdjęcie wykonane kalkulatorem ale ukazujące moją i mojej dziewczyny grę na Waszym zajedwabistym serwerze 4FUN:
mhm.thumb.jpg.ad4f7a8734fea708c7db8a10668cda95.jpg

Buziaczki :-*

PS: Nie działa u Was rejestracja! CAPTCHA nie działa przez co musiałem rejestrować się przez Fejsbuczka! Poprawcie proszę CAPTCHE:

 

mm.thumb.png.543f1d6a56bb6467d51208876ba746d4.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Sprinter :-) Jak zarejestrowałem się przez Fejsbuczka to jak sprawdzić teraz jakie mam hasło na forum? :-P Bo nie mam pojęcia :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłe i piękne przywitanie. Bardzo, ale to bardzo witam cię na sieci. Zapraszam cię również na teamspek'a ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

zapraszam również do działu redakcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema siema zapraszam na nasze pozostałe serwery Luzowni  a jeżeli szukasz dobrego ts polecam ci dobrewafle.pl najlepszy ts w Polsce :x

 

 

Imm.png

 

 

 

 

 

 

dez1.1.gif.7b17cca718c146f112597c8126960361.gif.5777e18f34cea5bc2e220c0c0be27a67.gif

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przywitania to ja lubię xD Siemka, no to widzimy się na 4fun, nie ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.