Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] Ruletka?


rychlyzabijak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam :)

Chciałbym przedstawić wam pomysł ruletki. Może ktoś grał na serwerach 4fun, lub na jailbreak gdzie jest to częściej spotykane.

Ruletka by była dostępna co dwie/trzy rundy a może i do kupienia za 16000 ( wedle ustaleń H@ ) .  Bonusy lub inne "moce" typu jak ćpun  ( ograniczona widoczność ) , dodatkowe HP, większa grawitka lub mniejsza, spowolnienie lub lekkie przyspieszenie, nieskończone ammo i inne :) 

Jakie jest wasze zdanie? Może by urozmaicić serwer. Byłby ciekawszy? Malo spotkany to napewno, może by zachęciło to ludzi a może odwrotnie? Pewnie pierwsza wasza myśl to będzie taka że to zbędne. A później "a może fajne by było?" :D  Prosze o opinie za i przeciw. Tak by ułatwić decyzje wyższym sferom  :D

 

https://amxx.pl/topic/17279-ruletka-30/ ( niekoniecznie ta wersja by musiała być, to przykład )

 

Pozdrawiam :beer:

Edytowane przez rychlyzabijak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za dodaniem ruletki na serwer 4FUN;)

 

Nudzi mi się obecny 4FUN, a taki dodatek na pewno to zmieni

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Uważam, że taka zmiana z 4 funa zrobiła by nie wiadomo co. Ludzie i tak czasem narzekają na podwójny skok czy też 110 hp. Co za dużo to nie zdrowo :) Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jestem na NIE uwazam ze teraz jest dobrze a ruletka bedzie tylko zniechecac graczy.

Byloby za duzo tego "ulepszenia" po co zmieniac jak jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Paulinaa. napisał:

 Jestem na NIE uwazam ze teraz jest dobrze a ruletka bedzie tylko zniechecac graczy.

Byloby za duzo tego "ulepszenia" po co zmieniac jak jest dobrze :)

Zgadam Się z Paulina JESTEM NA NIE !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem przeciw.. ruletka tylko wkurza graczy. 

czasami laguje cały serwer.

moim zdaniem jest to niepotrzebne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za a nawet i przeciw.  :D

 

A tak na serio, to można by spróbować, zawsze można zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie bez powidu ruletki zniknely z serwerowm jest to zabawa na chwile apotem juz tylko denerwuje.odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.