Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga na gracza/Klakier.


LegendaryJa67

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze: ZwyCzajnyUP

2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę: Klakier
3. Powód skargi: Blokowanie respa/przejść + każe mi ssać za to że chciałem go zabić a ten wyszedł z serwera wszystko jest na HLTV, Ucieczka z serwera przed zaginięciem "ban" chyba że nikt mu nic Nie zrobi bo on jest królem gardzi każdym bo on może wszystko bo zna się z administracją... On jest takim samym graczem jak inni niech się tak nie wy wyższa bo pisząc skargę na mnie nie pomyślał że jego wiele osób nie na widzi.
4. Dowód rozpisany ss/demko: Poniżej/HLTV z tych map możecie oglądnąć  ͡° ͜ʖ ͡°
5. Czego oczekujesz: O odebranie przywileji, Lub o zbanowaniu na kilka godzin tyle ile się mu należy ponieważ to nie jest pierwszy raz.

bb_inferno_iplay0004.bmp

bb_inferno_iplay0003.bmp

bb_aztec_base0005.bmp

 

bb_inferno_iplay0002.bmp

Edytowane przez LegendaryJa67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj się do wzoru.

1. Twój nick w grze

2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę
3. Powód skargi
4. Dowód rozpisany ss/demko
5. Czego oczekujesz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Można prosić o link`a do HLTV?

 

Najlepiej godzina na tych 2 mapach wole demko niż zwykle ss (sprawie blokowanie respa CT / ZM).

 

Dlaczego się zachowujecie jak dzieci zamiast razem wspólnie grac i zachowywać się jak normalny człowiek wiem ze to się nie dawno to się zaczęło ale panowie proszę się ogarnąć  jak nie to przy mnie *podobna* sytuacja się powtórzy to będzie złe dla was.

 

Ale to już się powoli zabawne robi zaczęło się od tego *kupowanie HP* potem blokowanie się i wyzywanie wzajemnie.

 

Ciekawe jak by tak każdy zaczynał was *kupować HP* i czy by to było mile dla was? No właśnie wiec lepiej żeby zastanowić się by potem nie było jakich problemów takich jakie są z wami aktualnie...

 

No właśnie wiec lepiej się zastanowić i się wzajemnie przeprosić i współpracować razem jak normalni gracze z graczami oraz adminami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FB. Zgadzam się z tobą ja próbowałem się po godzić ale on mi dosyć wulgarnie odmówił nie jestem jakimś frajerem by się dawać jakiemuś typkowi co jestem od jego starszy o 4 lata... Chcę mieć ze mną spine bardzo proszę dostaje ciągle permy! Już mnie to zaczyna denerwować bo grałem sobie spokojnie to wleciał Rychu i prawdo podobnie mnie zbanował..  a Albetrd już mi dawał ub ciekawe czemu tak jest bo klakier się w to wszystko wtrąca

  ef bek,
Ub dostałeś a sprawie admina RychuPL pogadam z nim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, LegendaryJa67 napisał:

 

 

28 minut temu, LegendaryJa67 napisał:

Dzięki fb. W sprawie tej skargi nie chcę by klakier został zbanowany tylko niech wie że to już nie są żarty ? Niech ten człowiek po prostu zejdzie mi z oczów nie musimy się lubieć. będziemy sobie ezajemnie niszczyć grę jeżeli tak bardzo tego chcę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wszystko wyjaśniam gracz nip3r wszystko zaczol zblokowal mi kampe jako ct to ja mu tez zblokowalem a na respa klocki wszedly przypadkowo i po 1 sam nie jestes leprzy bo mam ss jak blokujesz innym graczom kampy to więc pomyśł co piszesz

 

bana mg dostac przyznaję sie do tego ale gracz Snip3r pownien byc tez ukarnay z  tego wzglęndu wnioskuję.\\

 

 

@fb???  rostrzygnij to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dobrze o tym wiedziałeś że to res! Jeżeli ci zablokował to jest was oboje wina bo ty mu też zablokowałes... Nie musiałes tego robić ? Powinieneś dostać upomnienie z choć wiem że w twoim przypadku ci to nie pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Mam nadzieje ze już obydwoje nie będziecie łamać regulaminu i się wzajemnie obrażać.

 

Sprawie skargi gracz dostał upomnienie prosiłem ciebie byś demko dal by było lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
Skarga: PRZYJĘTA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.