Skocz do zawartości

[UB ✔]Prośba o UNBAN na serwerze 4FUN


zajec hax

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: zajec hax
MAPA: de_kabul32
DATA: 05.04.2018
POWÓD: spam he
KOMENTARZ: Witam Wszystkich! Dostałem bana za spamowanie granatem wybuchowym będąc terrorystą stojąc na respie na mapie de_kabul32. Dostałem bana na aż 1 dzień! :-( Jednak zrozumiałem swój błąd i więcej go nie powtórzę, nie jestem dzieckiem, mam 30 lat.
Dlaczego piszę odwołanie? Ponieważ 1 dzień to dla mnie masakrycznie dużo... :-( W ciągu tygodnia mogę poświęcić tylko 6 godzin na CS-a 1.6 żeby się rozluźnić ponieważ pracuję po 10 godzin i po prostu nie mam czasu na ciągłą grę.. a Wasz serwer 4FUN uwielbiam, jest najlepszy, są tam wspaniali ludzie i po prostu uwielbiam ten serwer! Nawet dziś wpłaciłem 50zł na rozwój sieci, ponieważ chcę i będę cały czas wspierać swoją ulubioną sieć! Więc proszę, odbanujcie mnie, jak można prosić to jeszcze dzisiaj ponieważ naprawdę nie mam zbyt wiele czasu na granie, a lubię w wolnej chwili zrelaksować się grając na Waszej sieci. Pozdrawiam :-(

LINK DO BANA: http://sklepsms.hekko24.pl/bany/ban_list.php?bid=19780
WYCINEK Z KONSOLI:


BUILD 1306 SERVER (0 CRC)
Server # 3
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin BOCIEK ROBI KLE KLE. 
[AMXBans] There are 21 hours and 49 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : zajec hax 
[AMXBans] Reason : ' spam he ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Cs-LUZOWnia.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 2030493204 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 37.26.198.50 ' 
[AMXBans] =============================================== 
Kicked : You are BANNED. Check y

 

Mateuszek,
wracaj do gry UB :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mnie poniosło,  moglem cie ostrzec a tego nawet nie zrobilem. sorka ziomeczku i propsy za prosbe a nie strzepenie ryja, jak mozecie to wezcie mu to sciagnijcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.