Skocz do zawartości

"Mała mapa"


rychlyzabijak

Czy mała mapa powinna być przy małej ilości graczy?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mała mapa powinna być przy małej ilości graczy?

    • Tak
      9
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :)

Gdy mało ludzi na serwerze z rana lub nocą, przydałby się plugin "mała mapa" .  Jeżeli połowa osób ( z max 8 ) wpisze "mała mapa" na say'u to rozpocznie się glosowanie na małą mapę z mapcycle, typu de_dust2_long,fy_pool_day, snow, cs_wiocha np :)

Bardzo przydatny plugin. 

 

https://amxx.pl/topic/11270-mala-mapa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież @NWN_LUZ już nie raz się wypowiadał w tej sprawie. 

Powtórzę:

 MAŁE MAPY WŁĄCZAJĄ SIĘ W VOTE GDY NA SERWERZE JEST MNIEJ NIŻ 10 OSÓB 

Napisałem drukowanymi żeby lepiej do Was dotarło. 

 

Proszę jeszcze @NWN_LUZ o potwierdzenie tej informacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SNICKERS  grałem juz dużo razy gdzie było 4 osoby i nie ma takiej opcji zeby była mała mapa ... nie działa zadna komenda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to ze sami nie wiemy co działa a co nie :). z perspektywy osoby spedzajacej na serwerze duzo czasu powiem tyle. nigdy to nawet nie dzialalo, na starym czy na nowym, nowym serwerze. pzeciez sam sie sapalem gdzies do luza ze to jest pic na wode i nie ma tego, jak zwykle temat ucichł i został gnój i niesmak, ze kazda proba zreformowania czegokolwiek na serwerze konczy sie fiaskiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Dawno działało przynajmniej przez 1 noc :P . Ale to nieważne jako admin nie mogę uzyć komend do zmian mapek na Snowy Itp. :( Ofc Komend AMX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce jakos urągac inteligencji, pewien jestes ze wpisywałes FY_snow a nie de_snow itd?
generalnie temat wisi juz 10 dni. no to by było na tyle z tego pluginu kolego, odrzucono xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja sprzed 5 minut kiedy wybrany zostal d2long na 32 osoby pokazuje tylko jak bardzo "wyżsi" maja wyjebane w ten plugin, czy chocby wasze(w tym i moje) zdanie na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.