Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ⚐] Konkursy


I Beat Kappa.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: Konkursy BB

2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Często przeglądając forum natykam się na servery, na których zazwyczaj są konkursy pod top15, przydała by się jakaś odmiana na bb aby raz na jakiś czas zrobić mały bądź też większy konkursik. Nie koniecznie musi to być top15 bo nie wszyscy zwracają na to uwagę na bb. Decyzja należy do @Albertd czy ma być to forma plastyczna czy też inna =) Jedynym mini eventem aktualnie jest tylko OX w niektóre soboty, więc pasowało by zarzucić jakimś konkursem raz za czas ;)  Zrobić chociażby specjalną eventową mapę ze specjalnymi klockami pod minigame "Draw my thing" gdzie uczestnicy budują rzecz na dany temat. 

3. Link jeśli jest: ----

4. Twój nick z gry:  I Beat Kappa.


Wypowiadajcie się! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Postaram się coś wytworzyć, jakiś event ciekawy. Musze się zastanowić jakby zrealizować "rysowanie" na mapie za pomocą klocków. Pomyśle nad czymś nowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze pomysł się spodoba mi i jak gracze by byli to czegoś zmotywowani 

 

 

Pozdrawiam KlakieR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pomysł dobry ? Ten OX w soboty jest dla mnie bez sensu nawet nie gram w tych godzinach co trwa zabawa... Adminą wyrywa się to z pod kontlori nawet nic nie dostałem za 2/3 miejsce jak i większości a niby nagrody pocieszenie jedynie dostałem jakieś śmieci z tej ściany co się klika "E" ale nie że obrażam twórczość @Albertd bo ma gościu jakieś pojęcie o tym ?

Edytowane przez LegendaryJa67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.