Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ✔] Skarga Deny 18


$uper$eriaKa

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

1. Twój nick w grze : $eriaKa
2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę
DenYv18

3. Powód skargi : Perm za dyskutowanie na jego temat
4. Dowód rozpisany ss/demko:  Gdy się odpali demko z ns słychać wszystkie rozmowy na voicechacie.  @fb??? byłeś przy tym więc się wypowiedz  http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1804092042-bb_pepsi.dem.zip

Kicked and banned permanently
Connecting to 91.224.117.226:27015...
Connection accepted by 91.224.117.226:27015
You have been banned from this server.

Connecting to 91.224.117.226:27015...
Connection accepted by 91.224.117.226:27015
STEAM validation rejected
Connecting to 91.224.117.226:27015...
Connection accepted by 91.224.117.226:27015
You have been banned from this server.

 

5. Czego oczekujesz Degradacji, gdyż admin wyraźnie się nie umie opanować i porozmawiać, nadużywa admina do celów prywatnych, dwa grał na DragonHacku* na innym serwerze mając admina i dostał banicje z serwera, wraca z AB i dla tego dostaje perma za każdym razem gdy wejdzie na serwer. Co więcej obraża innych graczy, że są debilami że dali mu bana, a sam grał na cheatach. Powiedz deny co masz na swoją obronę? Ja normalnie rozmawiałem  z ludźmi na serwerze, to ty siedziałeś cicho jak mysz pod miotłą :) Mogę dodać link jak przepraszał za haki, jest to co najmniej żałosne.  Pragnę dodać iż ten admin jest nie kompetentny i nie dojrzały do owej funkcji którą pełni.

 


@o ja pisiont groszy Ty wiesz co się działo na serwerze gdzie ja mam admina, więc konsekwentnie i starannie rozważcie karę dla owego admina .

 

 

Tak dopowiem iż gdy miał admina grał sobie na innym nicku używając DragonHack'a (cheat do HNS'u).

Pozdrawiam $uper$eriaKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Nie wiem jakie są wasze relacje, nie wiem jak się rozstaliście, ale ewidentnie nie przepadacie za sobą. Ty specjalnie go podpuściłeś, chłopak nie wytrzymał i dał Ci bana, teraz Ty piszesz wielce skargę, i masz pretensje. Nie wiem co starasz się osiągnąć ale moim zdaniem specjalnie stworzyłeś taki obraz że @DenYv18 wydaje się być niekompetentny na swoją posadę admina. Mówisz że używał jakiegoś tam hacka kiedyś tam, gdzieś tam, i że za to przepraszał.

 

Mówisz że żałosne jest to że przepraszał za hacki ? Co dokładnie jest w tym żałosnego ? To że przepraszał czy że czitował ? Jesteśmy ludźmi popełniamy błędy, a z tego co mówisz @DenYv18 popełnił błąd potrafił się przyznać i przeprosić. Moim zdaniem na prawdę godna uwagi umiejętność bo nie każdy potrafi się przyznać, a co dopiero przeprosić, kto z nas nie czitował niech pierwszy rzuci kamień !

 

Niech Ci będzie jednak że potraktuje te skargę poważnie i faktycznie nie powinien Cie banować za "brudy" z przeszłości, ale wina spoczywa także na Tobie bo Ty nie powinieneś ich wyciągać na forum publicznym.

 

Admin otrzyma ostrzeżenie.

Ban zostanie zdjęty.

 

Póki co temat zostawiam otwarty może ktoś chce coś dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

$eriaKa. Byłem przy tym i to ty zaczołeś prowokować byli oprócz #HI Ori.. Inni admini i się z nim zgadzali widział to (FB) jeżeli by nad użył władzy to fb by mógł działać bo jest na wyższym stopniu ? 

Edytowane przez LegendaryJa67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego iż nie mam wielce pretensji tylko napisałem skargę na admina który nadużył owej rangi w celach rekompensaty za kiedyś. Wszedłem na serwer aby pograć a że akurat był on na serwerze to napatoczył się temat o nim. I taka jest prawda, cheatował jako admin i to jest niedopuszczalne i żałosne, mam pokazać z innego forum jakie on potrafi głupoty pisać? nie ma sprawy proszę tylko zobaczyć ---link usuniety ---

Proszę powiedz mi albert iż takie zachowanie jest normalne? To nie ja zacząłem prowokacje tylko on pisząc ten temat i wchodząc do nas na serwer mimo zakazu na AB.

Kolejną sprawą jest wyciąganie spraw na forum publiczne... Ten dział jest od zgłaszania skarg tak? tak. Więc złożyłem skargę jak każdy inny gracz i jasno opisałem jak wygląda sytuacja... Przykro mi ale tego wymagała sytuacja.

 

Nie mam zamiaru zaczynać gówno burzy ale bezsensownie go bronisz, dał perma za to że ktoś o nim coś mówił na serwerze... Powiedz mi czy to jest zabronione? Rozmawianie o innej osobie? jeżeli ma słabe nerwy i nie wytrzymuje takiej "presji" to moim zdaniem nie nadaje się na kogoś kto ma pilnować porządku na serwerze bo kiedyś może na serwer wejść osoba z którą się pokłóci i da mu bana lecz ten osobnik będzie potrafił obejść KAŻDEGO ale to KAŻDEGO bana i będzie wchodził i wchodził i go obrażał, w takiej sytuacji też nie wytrzyma i korki mu puszczą i zacznie sam obrażać drugą osobę mimo iż to on ma trzymać porządek...

 

Pozdrawiam $uper$eriaKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem byłem tam napisałem taką głupote wiecej to sie nie powtórzy a po za tym byłem lekko pijany xD  co do skargi nie wiem jaki był sens jej tworzenia ;p

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym temacie na forum do którego wysłałeś link nie wiedziałem, teraz mam inne spojrzenie na to wszystko i zgadzam się z Tobą.

@DenYv18 kolejna prowokacja z twojej strony będzie skutkowała degradacją. Alkohol to nie wymówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra zaczniemy to tak po 1 gadasz nie na temat o innym serwie reklamujesz tutaj

rozumiem można pogadać ale o normalnych rzeczach ale nie wjechać na człowieka bo zczitował na innym serwie ledwo wbić na serwer i obczerniać

a inni siedzą i słuchają twoich bzdur bo zczitowałem na innym serwie a na tym jestem adminem

i tak oto mnie zdenerwowałeś i przycisnełem ten guzik perm

chcesz to gadaj o mnie ile wlezie ale nie przy mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albertd. Degradacja nie jest najlepszym wyjściem!, Jesteśmy teraz na innym forum to nie ma nic wspólnego do tego że #DenYv18. Czitował gdzieś tam oni niech się martwią sobą ? wpadasz koleś na te forum przekazać to co oni kazali wogule to nic nie ma wspólnego z tym co robi tutaj bo naprawdę on jest godny zaufanie swoją drogą bardzo go lubię jak każdy popełnia błędy.... $uper$eriaAk ewidentne przyszedłeś na te forum by pogrążyć #DenYv18 twój cel jest taki żeby go zniszczyć ? ja nie widzę żadnych rezultatów byś ty na kimś wywoływał presję bo na razie #DenYv18 ma wytłumaczenie. Wszystko było w porządku do puki ty się nie zjawiles bo coś cię boli... Maść na bul dupy i koniec tematu wyjasnijcie sobie między sobą najlepiej PV bo sam bym się z zdenerwował jak by ktoś wpadł na serwer i prowokował głupimi tekstami dlatego #DenYv18 cię z banował nie ma czegoś takiego jak konkurencja Forum/serwerów to nie YouTube dlaczego @Albertd chcesz degradować @DenYv18? Ja nie widzę jakiego kolwiek sensu w tym. każdy popełnia błędy! I na błędach człowiek się uczy myślę że powinieneś @Albertd zrozumieć @DenYv18 sorry że się wtrącam ale nie lubię gdy ktoś atakuje osobę za to co zrobiła w przeszłość! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze

6 godzin temu, DenYv18 napisał:

dobra dobra zaczniemy to tak po 1 gadasz nie na temat o innym serwie reklamujesz tutaj

rozumiem można pogadać ale o normalnych rzeczach ale nie wjechać na człowieka bo zczitował na innym serwie ledwo wbić na serwer i obczerniać

a inni siedzą i słuchają twoich bzdur bo zczitowałem na innym serwie a na tym jestem adminem

i tak oto mnie zdenerwowałeś i przycisnełem ten guzik perm

chcesz to gadaj o mnie ile wlezie ale nie przy mnie

Rozmawiałem z ludźmi o tobie i ciebie to nie powinno interesować, jeżeli ci coś przeszkadzałem to wystarczyło zmutować. Nie złamałem żadnego punktu z regulaminu więc nie miałeś mi prawa dać bana. Rozumiem gdybym cie ob

 

raził za pomocą wyzwisk to bana bym zrozumiał (normalnego bana a nie perma)

 

Druga sprawa

5 godzin temu, LegendaryJa67 napisał:

Albertd. Degradacja nie jest najlepszym wyjściem!, Jesteśmy teraz na innym forum to nie ma nic wspólnego do tego że #DenYv18. Czitował gdzieś tam oni niech się martwią sobą ? wpadasz koleś na te forum przekazać to co oni kazali wogule to nic nie ma wspólnego z tym co robi tutaj bo naprawdę on jest godny zaufanie swoją drogą bardzo go lubię jak każdy popełnia błędy.

Zacznijmy od tego tak jak już pisałem iż to ja zostałem zaproszony na serwer, ja sam z siebie tak nie wpadłem żeby podenerwować kogoś i naskakiwać. Przyszedłem rozmawialiśmy sobie i po prostu deny który wielokrotnie dostał bana u nas za AB i wyzwiska itp itd. się pojawił więc napatoczył się na niego temat.

 

5 godzin temu, LegendaryJa67 napisał:

. $uper$eriaAk ewidentne przyszedłeś na te forum by pogrążyć #DenYv18 twój cel jest taki żeby go zniszczyć ? ja nie widzę żadnych rezultatów byś ty na kimś wywoływał presję bo na razie #DenYv18 ma wytłumaczenie. Wszystko było w porządku do puki ty się nie zjawiles bo coś cię boli... Maść na bul dupy i koniec tematu wyjasnijcie sobie między sobą najlepiej PV bo sam bym się z zdenerwował jak by ktoś wpadł na serwer i prowokował głupimi tekstami dlatego #DenYv18 cię z banował nie ma czegoś takiego jak konkurencja Forum/serwerów to nie YouTube

 

A więc tak wyobraź sobie sytuacje taką, jakiś x czasu temu miałeś admina z drugą osobą na serwerze, ten drugi osobnik został zdegradowany z grubsza przez ciebie, co doprowadziło do konfliktu. Oczywiście tamta osoba dostała bana lecz steam id changer i ip changer ma dobry więc wchodziła i nagminnie obrażała graczy, wyzywała administracje i pisała po prostu głupoty. Potem się okazuje że gdy po x czasu wchodzisz na serwer na który cię zaprosił znajomy dostajesz bana bo rozmawiałeś o tej właśnie osobie od tej właśnie osoby i to na dodatek perm...

 

Nie broń go bo wiesz że nie masz racji po prostu skarga jest słuszna gdyż nie złamałem regulaminu a banicje w wymiarze perma dostałem więc...

 

Z mojej strony jak na razie to tyle

 

Pozdrawiam $uper$eriaKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Albertd napisał o kolejnym razie, więc drogie dzieci czytamy ze zrozumieniem i czekamy na zamknięcie tego przez Alberta lub OP. A teraz bardzo proszę drogie przedszkolaki (pisze tak bo na takim poziomie się zachowujecie) SPAM STOP. :)

 

Nie musicie się lubić, ale gracie razem to się tolerujcie, albo się mijajcie :)

 

Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Sam mówiłem adminowi Hi ori by tobie tego bana nie dawal a jak wyszło tak wyszło.  Tak jak napisal Albert admin dostaje ostrzezenie i przepraszamy za jego zachowanie ze dostales niesłusznego bana od niego. (Sry za orto z tel pisze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
Skarga: PRZYJĘTA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.