Skocz do zawartości

[♻] Siema i łokieto


Smerfik

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie moi poddani mam na imię Tomek. W maju ukończę 19 lat. Jestem zazwyczaj miły, dojrzały zrównoważony i takie tam ... Uprawiam sporty zarówno wodne jak i lądowe. Biegam, pływam, skaczę, jeżdżę i takie tam... Jestem z deka po kontuzji kolana więc na razie skończyłem ze sportem dla dobra mojego i mojej rodziny (nie chciałbym zostać kaleką przed oczami mojej córeczki).

Mieszkam w woj. Mazowieckim niedaleko Warszawy. Pracuję w dwóch zawodach. Od poniedziałku do środy linie telefoniczne a czwartek i piątek organizuję i sponsoruje w 35% wycieczki dla przedszkolaków. Często gram w counter-strike :) lubię strzelanki. Nie wiem co mam jeszcze dodać ;). Siedzę praktycznie gdy jestem na komputerze na ts więc można mnie zaczepiać i jestem chętny by porozmawiać :D. (bez hejtów pls) ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cię widzę, że nie tylko ja zostałem młodym tatą :D Zapraszam na zm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witaj. Można było zacząć od tego :)

Gdzie znajdujesz tyle czasu? Sporty, gra, dziecko :)

 

Pewnie, czasami lepiej odpuścić niż później żałować. Kolano się naprawi to będzie można wrócić :)

 

Powodzenia, zapraszam na inne nasze serwery, bo z tego co wiem to przypadł Ci do gustu Jackpot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dzwiek napisał:

Witam cię widzę, że nie tylko ja zostałem młodym tatą :D Zapraszam na zm ;)

Dzięki temu ludzie w młodym wieku mają po co się podnieść na nogi :D Po kontuzji nie miałem po co żyć sport to było moje życie, ale 2 miesiące później dowiaduję się że będę ojcem i już promyczki mi przed oczami się zaświeciły ;) Oczywiście, że tam zajrzę w najbliższym czasie :D

46 minut temu, SNICKERS napisał:

Cześć, witaj. Można było zacząć od tego :)

Gdzie znajdujesz tyle czasu? Sporty, gra, dziecko :)

 

Pewnie, czasami lepiej odpuścić niż później żałować. Kolano się naprawi to będzie można wrócić :)

 

Powodzenia, zapraszam na inne nasze serwery, bo z tego co wiem to przypadł Ci do gustu Jackpot :)

Czasu teraz mam sporo sporu żadnego nie uprawiam prócz jazdy na rowerze, rolki i łyżwy w sezonie. Rodzina jak na razie na wyjeździe beze mnie bo nie mogę opuścić przez najbliższy czas kraju ;) Pracy mało płacą nawet jak ktoś za mnie pójdzie odbierać telefony, więc luz.

 

49 minut temu, Tajemnica napisał:

Siema Smerfetka :D 

No siema nie tajemna Tajemnica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.