Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ⚐] Modele broni.


LegendaryJa67

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: Śliny/Modele broni
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne:  Dlatego że te normalne modele broni wyglądają paskudnie... Pomyślał ktoś nad skinami ? Ja uważam że to było by super! Od danego poziimu ustawić jakiegoś skina ciekawego lub zrobić tak #M4a1 45 lvl #M4a1 Golden.. o to mi mniej więcej chodzi jeżeli  aż lepiej by się grało moim zdaniem bo niektórzy nawet nie patrzą jak te bronie wyglądają bo widzą takie same na dd2 i innych modach? dla mnie ten BB powinien wyglądać trochę lepiej bo coraz bardziej się rozwija i na pewno nie ma takiego (2-drugiego) jeżeli ktoś ma jakiś pomysł piszcie kom ?
3. Link jeśli jest: Nie posiadam
4. Twój nick z gry: ZwyCzajnyUP!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Ja proponowałem inny pomysł sprawie System broni z lvl i by max lvl dobity by właśnie inny model broni + większy % dmg lecz nwm czy takie coś Albertd planuje.

 

Można dodać modele jakieś np złoty albo szafirowy/diamentowy ale od 30 lvl w gore a te niskie lvl zwykle modele jakie są aktualnie.  (Chyba ze Albertd   nie jest przeciw tego by all bronie z jakim modelem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fb???  lub zrobić sklep z modelami broni większe dmg jakiś kozacki wygląd i noo żeby to nie było tanie ? wiem że by to było dobre rozwiązanie bo jeżeli chodzi o modele broni i tym podobne ogarniam to bardzo dobrze szukałem modele broni koledze na zombie mod 150 lvl i od 50 lvla zaczynały się goldn bronie większe dmg i tak dalej każdy był zadowolony i ludzi przybyło na serwer bo gra inaczej wyglądała ? Ale co ja tu mogę jedynie  @Albertd ma coś tu do gadania... Bo to jest mega czaso chłonna robota nwm kto by się tego podjął ? myślę  coś będziecie działać bo pisałem o godach i aż inaczej się gra jak zaczeliscie działać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele broni kiedyś były nikogo to nie urzekło. Ale pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Albertd pomyśl nad tym nikomu to się nie musi podobać ? ważne że dla mnie to było by mega ? Może zadecyduje serwer ? ? Nie wiemy co myślą inni jeżeli chcą coś takiego niech napiszą w komentarzu co myślą o tym itp Czy są na #Tak.. #Nie... Proste  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, LegendaryJa67 napisał:

@Albertd pomyśl nad tym nikomu to się nie musi podobać ? ważne że dla mnie to było by mega ? Może zadecyduje serwer ? ? Nie wiemy co myślą inni jeżeli chcą coś takiego niech napiszą w komentarzu co myślą o tym itp Czy są na #Tak.. #Nie... Proste  ?

 

Ewidentny objaw geniuszu który obserwuje już od kilku Twoich postów

 Boziak.,
No gość jest dobry... Nikomu nie musi się podobać tylko mi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy skin od wysokiego lvl byłby dobry, aktualne bronie z tzw. "Czarnego rynku =D"  (krowa / autokampa) wystarczają, bo sama krowa już wystarczająco dużo bije. Dobrą opcją byłby też skin do danej broni zależący od setu, jak było kiedyś np. z bionic setem. Wiadomo, że inny wygląd broni zachęca do gry i od razu staje się przyjemniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Albertd napisał:

 

Ewidentny objaw geniuszu który obserwuje już od kilku Twoich postów

?? Jeżeli nie wiecie co jest na poważnie a co żartem ? To po co prowokuje cie?,  Okej nie napisze już żadnego wątku na temat zmian ? możecie zamknąć tą konfę... Ja już skączyłem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.