Skocz do zawartości

[♻] Siemanko Byczki


Sm0keR.!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , nazywam się Kamil mam 28 lat , Czym się zajmuję ? ogólnie to prowadzę swoją działalność (Złomex) czyli skup złomu ,  po pracy co 2 dni robię pompę na siłowni , po prostu to moja pasja ,również posiadam kartę Trenera Personalnego , lecz nie ciągnie mnie do uczenia . Co tu robię ? dobre pytanie , ogólnie to mam własną sieć  która ma 124 dni , ogólnie planujemy fuzję i przekierowanie na waszą sieć . Więc na więcej tu zostanę i pomyślę o założeniu paru serwerów ale z czyjąś pomocną dłonią więc jak ktoś chce prosze pisać pw . Więcej nie będę się rozpisywał chcecie wiedzieć coś więcej zapraszam fb . gg , ts ,
 
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego kolegę!
 Cieszę się, że będziemy wspólnie tworzyć coś fajnego ;) zapraszam do zwiedzania naszych serwerów.. i polecam DD2 :x 
Ps. Zachęcam do udziału w konkursach :D i lajknięcia naszego FB :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć siemanko. :)

Złomex masz i jeszcze Cię nie ma w Zlomowisko pl? 

Na pomoc trzeba sobie zasłużyć, zrobimy fuzje, popracujemy razem i zobaczymy jak będzie się rozwijać współpraca. 

Życzę  powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My sie znamy :c

Moda miałem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2018 o 07:18, SNICKERS napisał:

Cześć siemanko. :)

Złomex masz i jeszcze Cię nie ma w Zlomowisko pl? 

Na pomoc trzeba sobie zasłużyć, zrobimy fuzje, popracujemy razem i zobaczymy jak będzie się rozwijać współpraca. 

Życzę  powodzenia :)

@SNICKERS Złomowisko.pl posiada jeszcze zbyt mały prestiż aby mogli doznać zaszczytu poznania pracy działalności @Sm0keR.!A ?

Witaj Sm0ker i wbij kiedys pyknąć cos  N dd2 ? jak trafisz N ekipę ciekawą to gra zejdzie na drugi plan bo waznjejsza bedzie dobra zabawa smiech? (staram sie dbac aby tak było jak najczęściej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sjema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.