Skocz do zawartości

[♻] [PRZYJĘTA ⚐] Propozycja


DamiaNB

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: Usunąć auto bh pod przyciskiem m
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: znam dużo kamp z bh i nie moge ich zrobić bo niestety jest tutaj auto bh
3. Twój nick z gry: Hi ORI

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Jestem za wywaleniem tego *Auto BH* a dodać coś innego te umiejętności jako *ZM* *5% lub 10% szansy na zamrożenie gracza CT* (Dla każdego a nie tylko VIP).

 

Myślę ze ten bonus by trochę zbalansowało tez grę przeciw takich ludzi jak by mieli *OP* itemy jako CT i taka rzecz jak "Zamrożenie" CT by była dobra opcja by według mnie głownie chodzi mi o *Elektryczne Pole* / *Furia* / "BOOM EXECTUOR" lub "Splash DMG".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fb???z tym zamrożeniem to przesada na skill mocach jest coś takiego bo jak mają wampiryzm bo zombie będą mieli przewagę i tak jest pożeracz amunicji co bardzo denerwuje np Dracula - uzdrowienie.. Wściekle 

  ef bek,
A jak było przed resetem? Typek ma mocne itemy i *Furia* i zm bez szans a takie *zamrożenie* może trochę zbalansować grę. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.