Skocz do zawartości

[♻] [ZAMKNIĘTY] Proprozycja


OxyMen2

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć gram już na tym serwerze już trochę i wkurza mnie to jak biorę  broń przeciwnika to skin nie działa do danego modelu mógłby ktoś to naprawić bo to trochę szokuje grasz na serwerze i podnosisz broń innego gracza a masz skina do tej broni i ci nie działa . 

Proszę o naprawienie  tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale to jest zrobione specjalnie, Serwer jest CSGO modem. W csgo gdy ma sie skina i podnośi sie broń nie dostajemy broń z naszym skinem lecz dostajemy skin naszego kolegi z teamu który pośiada tą broń lub naszego przeciwnika z drugiej drużyny.  Jeśli przeciwnik lub ktoś z teamu nie ma skina to broń bedzie miała model podstawowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema

Graczowi chyba chodzi o to że jak podnosi skin się nie wczytuje (o ile nie jest to broń podstawowa czyt. bez skina). Jeśli dobrze rozumuje to proszę o przykłady. Ja gram dużo na serwerze podnoszę sporo broni i nie spotkałem się z takim błędem. 

Pozdrawiam Imm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie spotkałeś ale ja już 2 czy 3 razy tak miałem albo chwilowy błąd albo nie wiem . 

Z góry dziękuje za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, OxyMen2 napisał:

Wiem że nie spotkałeś ale ja już 2 czy 3 razy tak miałem albo chwilowy błąd albo nie wiem . 

Z góry dziękuje za pomoc 

Być może jakiś chwilowy błąd. Na dniach i tak będziemy modyfikować serwer więc jak problem był to zniknie, gwarantuje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.