Skocz do zawartości

[♻] Hejka ;)


fizia mizia

Rekomendowane odpowiedzi

Hejcia, nazywam się Paulina mam 19 lat i mieszkam niedaleko Katowic, a dokładnie w Gliwicach. Uczęszczam do szkoły technicznej o profilu informatyk i niestety jestem jedyną dziewczyną w klasie (więc nie polecam kobietkom ^^). Na sieci znalazłam się poprzez fuzje i mam nadzieję, że będzie nam się owocne współpracować. Większość swojego czasu spędzam przed komputerem grając w różne gry typu: Hurtworld, LOL, Osu, CS:GO no i oczywiście CS 1.6. Swoją karierę z CS'em rozpoczęłam mając 11 lat przez brata, który namówił mnie do grania i aż do dziś sobie strzelam. Jestem osobą zwariowaną, która lubi się dużo pośmiać i pożartować, ponadto jestem szczera co niektórym osobom często to nie odpowiada.. :D Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerach, oraz TS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej słońce ;* :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey my się znamy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Paula xD, może naucz proszę chłopaków jak się lata daleko tym spadochronem tak daleko lub zrób tutaj gdzieś poradnik bo nie dadzą Ci żyć za to xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.