Skocz do zawartości

[♻] [UB ✔] przywileje


LegendaryJa67

Rekomendowane odpowiedzi

 

NICK:ZwyCzajnyUP!
MAPA:Nie Pamiętam
DATA: 14.04.2018r
POWÓD: Skracanie do kampy. Komentarz:Mój kolega który przywłaszczył sobie moje konto robił wszystko by mi te konto zniszczyć ? Dlatego tak się stało że zalogowałem się na moje konto na jego kompie hasło* się Zapisało @fb???jest świadkiem ponieważ mi je zmieniał, Chciałem prosić o przywrócenie przywileji myślę że z zachowaniem jest dobrze nikt się na mnie nie skarżył ? obiecuje nic nie odpierdziele... Oczywiście możecie mi nie wierzyć bo za rękę go nie przyprowadzę na forum.                         LINK DO BANA: Nie posiadam. WYCINEK Z KONSOLI:Nie posiadam

 

Edytowane przez LegendaryJa67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poprzednie Twoje prośby o zwrot przywilejów, i częsta ich utrata sprawiają że myślę że twój kolega nie istnieje.

Przywileje mogę Ci oddać ale następnym razem będziesz otrzymywać bany.

Zamiast pisać ciągle tematy o zwrot przywilejów może łatwiej będzie gdy przestaniesz łamać regulamin?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Tak jak Albertd napisał wyżej mam nadzieje ze już regulamin żadnego punkty nie złamiesz. ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.