Skocz do zawartości

Skarga Proboszcz


Tosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Tosiek
Godzina, data zdarzenia: 18:53
Mapa: dd2_1337
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Proboszcz
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: nie mam
Opis sytuacji: gram sobie jak co wieczór po robocie, wygłupiam się z Bezim i Mikolayem, dostaje mute od Proboszcza (again) pisze mu że jest sztywny i durny, dostaje bana za obraze admina na tydzien xddd ogarnijcie tego typeczka, 0 luzu. Podobno jest to 4fun, tak? Gram dla zabawy, to się wygłupiam. Peace
Dowody, świadkowie zdarzenia: Mikolay, Bezi, haksy i inni którzy byli na serwie


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: ProBoszcz`
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Reason: 'obraza admina elo'
[AMXBans] Duration: '1 week'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_2:0:1350709883'
[AMXBans] Your IP: '91.237.158.104'
[AMXBans] =======================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dostałeś wcześniej ostrzeżenie za nadużywanie mikrofonu (nie ma sekundy żebyś czegoś nie gadał w dodatku bez sensu itd) potem mute a teraz znowu widzę, że nie pomogło a to przeszkadza w graniu takie twoje spiewanie darcie się itd.
Po drugie obraza admina to obraza admina co z tego, że 4fun? To znaczy, że możesz sobie mnie obrażać czy innych? Chyba nie. A ja sobie na obrażanie na pewno nie pozwolę. Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na serwerze caly czas i przed przyjsciem proboszcza bylem i widzialem co pisal i nie chcac nikogo krzywdzic to ban jest sluszny mozna go skrocic do 1 dnia bo tydzien to jednak za duzo ale to juz wy decydujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tosiek mówiłem ci dzisiaj że nie każdy zrozumie twoje żarty jeden będzie się śmiał inny poczuje się urażony i jak najbardziej ma do tego prawo musisz wyczuć czy możesz sobie pozwolić czy nie tym bardziej że wcześniej proboszcz cię już dzisiaj zmutował przed tą akcją na innej mapie ja uważam że ban jest słuszny ale proszę też o zmiejszenie czasu bana jeśli moje zdanie się liczy a ciebie Tosiek o troszkę rozwagi ile raz pisałem SZANUJMY SIĘ ! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tutaj jestem tylko dlatego, że dostałem go na tydzień, bo nie będę się pluł że nie obraziłem. No ale bez jaj. Za napisanie "durny" ban na tydzień? Żadnego ostrzeżenia nie było, ledwo wszedłes już dałes bana, więc nie pitu pitu mi tu kolego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cp_mill mówi Ci coś? Też coś tam marudziłeś, że dostałeś mute po ostrzeżeniu a tu co mam Cię ostrzegać jak mnie obraziłeś? Bez przesady nie mamy po 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie rozumiem jak można kogoś zmutować za gadanie głupot? Przecież chyba jest opcja że każdy sobie mutuje tego co mu nie pasuje prawda? Jakoś nie widziałem nikogo na serwie który by pisał że Tosiek przeszkadza czy coś ;) No może tylko jeden ale to jakieś dziecko pewnie ;) Proboszcz, Tosiek ma racje, zachowałeś się jak typowy sztywniak.. Inni się śmiali a Ty przychodzisz i robisz rygor ;)) Dla mnie ban słuszny bo obraza to obraza ale Tydzień? Już Ci to pisałem na serwerze.. Szanujmy się :D:D:D Idąc tym tokiem myślenia jeśli ktoś by Ci napisał że jesteś ch*jem za przeproszeniem to perma byś dał? No naprawdę masakra jak dla mnie ;) Skrócenia bana to oczywistość jak dla mnie i tyle w temacie ;) Wg mnie Tosiek robi fajną atmosfere na serwie i tyle, jak komuś nie pasuje niech sobie go zmutuje i tyle a nie że dla wszystkich go mutujesz. Pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni? xdd wchodze na serwer tylko jak mam czas bo mam wolne czyli byłem wczoraj :) Stary weź nie przesadzaj, z nikim się nie cisnę na serio. Taka moja natura, że kogo czasem potyram, ale to tylko dla jaj, Bezi np bardzo dobnrze o tym wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra inna sprawa jest wasza święta trójca, że tak to nazwę (Tosiek, Bezi, haksy) ciśniecie się itd (nie mówię, że na poważnie) a potem inni gracze biorą z tego przykład bo myślą sobie o ten może powiedzieć to to ja też tak mogą itd. itp. Te wasze podteksty w moją stronę też mówią same za siebie. Nie mogę nic spokojnie zrobić bo cały czas tylko jest pisanie "ooo haksy mnie obrazil daj mu bana na godzine" "o bezi cos tam coś tam" i tak w kółko. Zastanówcie się wy nad swoim zachowaniem bo tak jak, np ja nie mogę wejść spokojnie i sobie pograć bo słyszę i widzę tylko te wasze głupie podteksty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to nie ma sensu :3 jak tam sobie chcecie, do zoba za tydzień + Tomek, jak już tak pilnujesz kultury to sam ją zachowaj :)pjona. Bezi napisz pw kontakt jakis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, zaraz na czacie nie będzie sobie można pospamować bo banik będzie... No lekka beka z was :D:D Poza tym wszędzie tylko to zachowanie i zachowanie XD Ludzie ja sobie wchodzę na serwer żeby się pobawić, powygłupiać a nie skupiać się i udawać kogoś kim nie jestem :D Jak chce sobie pograć na poważnie to idę na CSGO i gram mixa albo faceita :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tomek^^'][color="#00ffff"][size=4]powtarzam! Koniec dyskusji![/size][/color][/QUOTE]

Czyli zamek i ban zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.