Skocz do zawartości

[UB ✔] Trzecia walka o ub :)


Deft_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz trzeci!

 

Opis administratora Flash:

Data wraz z godziną: 04-01-18 11:41
1
Czas: Tick: 295 - Time: 00:02                                                                           
Opis Sytuacji: Gracz Deft podchodzi na shorta nie otrzymując ówcześniej żadnego infa celując na głowę.  
2
Czas: Tick: 617 - Time: 00:04
Opis Sytuacji: Podejrzany słyszy jedynie kroki na CT nie wiedząc o osobie znajdującej się w drzwiach, wchodzi wcelowany.
3
Czas: Tick: 2037 - Time: 00:15
Opis Sytuacji: Ta akcja głównie zadecydowała w całości o banie. Podejrzany wchodzi wcelowany na osobę z AWP idealnie wiedząc gdzie się znajduje, ponownie nie mając infa.

 

Odniesienie się:

1.Słychać scope i kroki wina leży po stronie gościa z awp gdzie mógł mnie zabić ale że wychyliłem to dostał po głowie 
2.osoba rzuca flasha widać traila i wtedy go zabijam
3.słychać że wcelowuje się na midzie więc wychyliłem na niego na kucaka i ponownie błąd osoby z awp gdzie mogła mnie zabić ale tego nie zrobiła 

 

Jest to moje trzecie odwołanie mam nadzieje że Opiekun Matthy nie zamknie tego od razu tylko przeanalizuje to co napisałem i zobaczy demko :)

Od bana mineło juz z 2/3 tygodnie a system VAC dalej nie zbanował mojego konta pewnie coś to zanaczy.

 

Poprzednie 2 odwołania:

Mam nadzieje że tym razem się uda. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech BL garnie ten temat raz jeszcze analizując demko. @SolariS to już bardziej Twoja brocha w kwestii opinii końcowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pan Deft Jest czysty i ze swojego doświadczenia wiem że zdarzają się czasem vacowe akcje .

Sam czasami też  mam jakieś Vacowe akcje .

Moim Zdaniem Pan DEFT Jest czysty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się tak mocno wydaje, że Inotorious ma rację. Kolega pisze prośbę o UB trzeci raz. Gdyby oszukiwał, to przestałby po pierwszym odrzuceniu i poszedł na inny serwer ludzi denerwować, prawda? :D 

Doszły mnie słuchy, że pan z BL na szybkości wydaje werdykty, to i ten może zbyt szybko poszedł? Dajmy chłopakowi szansę.

Czekam tylko na jakiś znak od czerwonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.