Skocz do zawartości

[♻] Witam. :)


Average.`

Rekomendowane odpowiedzi

  • Donator

Witam bardzo serdecznie. Piszę owe przywitanie gdyż , są tu osoby których ja nie znam one nie znają mnie mimo to że jest tu również spora część która mnie zna :) 

Tak więc... Nazywam się Paweł , uczęszczam aktualnie do drugiej klasy technikum o profilu Logistyk z patronactwem 22 Batalionu Piechoty Górskiej w Kłodzku (Dolny-Śląsk ) inaczej KLASA MUNDUROWA. Na obecną chwilę mam 17 wiosen, lecz aktualnie przemija 18. :) Aktualnie zamieszkuję w Kudowie-Zdrój z rodzicami.  Bardzo lubię ciągniki siodłowe, wszystko co jest związanie z Spedycja.  Aktualnie głównym moim hobby jest dbanie o swoją sylwetkę oraz wygląd zewnętrzny.  Aby się spełnić uczęszczam na siłownie od 2 do 3 razy w tygodniu po 2 godziny 1 trening. Nie biegam ponieważ, jestem na masie.  :x  Kolejnym takim oczkiem w mojej głowie jest motoryzacja, aktualnie przymierzam się do zdania kat. A , B :P

Oprócz tego że lubię ćwiczyć również lubię sobie wypić :D .  Drugim takim pobocznym hobby jest vapowanie, inaczej zabawa dymem z Modów, Boxów (e-papierosów) . Dużo czasu poświęcam rodzinie oraz znajomym  z którymi bardzo lubię walnąć tripa czy to do Krakowa (300+km ) dalej czy też do samego Wrocławia (130km ). W cs'a gram od jakiś 4 lat oczywiście amatorsko... nie mam chęci żeby próbować gdzieś się wybić do jakiejś drużyny w CS:GO gdzie wiele osób widzi w mnie potencjał. szczerze nie chciał bym iść w stronę e-sportu ponieważ , dla mojej osoby taka "praca" nie jest stabilna. W cs 1.6 aktualnie mam przegranych 1,7 kh godzin z czego steama z 1.6 posiadam 2 lata więc można liczyć z 2k godzin. W CS:GO spędziłem około 1,5kh godzin po czym sprzedałem owe konto bo za bardzo denerwowała mnie gra.. :D

Aktualnie można mnie spotkać na serwerach JACKPOT #1 / #2  oraz wczoraj dostałem zaproszenie na dd2 :D

Podania na admina raczej nie będę składał z powodu mojego haniebnego zachowania z przeszłości... cóż byłem młody i głupi i nie rozmyślny. 

Możecie mnie spotkać na serwerach pod nickiem Average Lub Prejsi Tukej  nie mogę się jeszcze zdecydować co do nicku :)

Tak więc miło mi znowu tu wrócić :) Witam wszystkich starych wyjadaczy jak i nowe osoby ^_^ 

Do zobaczenia na serwerach ;) 

 

Edytowane przez Prejsi_Tukej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.