Skocz do zawartości

[BAN ✘] kultura ban


Poryciuch

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: Poryciuch.
MAPA: de_C4
DATA: 24.04
POWÓD: kultura
KOMENTARZ: To chyba jednak lekka przesada. Nie jestem gimbazą która wchodzi na serwer i przez mirkro wyzywa wszystkich ! 
Obraziłem jakiegoś franka za łamanie zasad, co u niego widzę to nagminnie. Proszę o skrócenie bana do tygodnia lub do dwóch, ale perm to stanowczo za długo.
i nie piszę tego jako pokrzywdzony ale jako i były admin i gracz ! Znam Regulamin i zasady panujące w tych karabinach. Dzięki dobranoc
P.S. W ramach dodatkowej kary mogę wpłacić powiedzmy "kaucje" na serwerownie-100zł powinno być adekwatne za ten czyn
LINK DO BANA: http://sklepsms.hekko24.pl/bany/ban_list.php
WYCINEK Z KONSOLI: 

20180424001747_1.jpg

Edytowane przez Januszkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie piszesz odwołanie i w nim piszesz że nie jesteś gimbazą a co zrobiłeś ? ,  wyzywałes Franka oraz rodziców ile Ty masz lat ? . Powołujesz się na regulamin a sam go nie przestrzegasz czy to na forum , czy na serwerze . Na dodatek były admin tak to się nie robi kolego .

Jak dla mnie bardzo dobra kara . Jestem za tym a żeby koledze kary nie zmniejszać .

 

Pozdrawiam Mati

Edytowane przez Matthy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem akurat na 4funie jak pokazałeś Na co Cie stać. Wyzywales każdym możliwym sposobem.. Nie wspomnęo jazdach po rodzicach.. gorzej niz dwunastolatek, którego rodzice zostawili w domu. Dodatkowo latałeś po txt, a jak zapytałem kto lata (bo napisalem do @Imma i nick byl potrzebny) to sam się prxyznales. Miałeś wszystko w dupie i byłeś arogancki. 

Kolega na pewno prosi o UB bo ma steama.  Tak żałosnego zachowania jeszcze nie widziałem. Dlatego, ze ma steama ja bym zostawił perma. Może to nauczy kultury N przyszlosc, A graczy na 4funie i tak nie brakuje. Najpierw kozaczysz,  A teraz nas o coś prosisz? Jak dla mnie żałosne zachowanie :) pozdrawiam

 

 

Ktoś kiedyś powiedział, ze dla dobra sprawy zasady można nagiąć☺

Edytowane przez DZIADEK99
Kom do regulaminu jeszcze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dodam. Ban jak najbardziej słuszny. Fakt dziadek napisał mi na steam, że gracz obraża wszystkich jak leci i wyzywa po rodzicach. Wszedłem i zobaczyłem co się dzieje:

 

cstrike.gif 2018-04-23 clear.png bolek Imm! txt 1 Godzina  0
cstrike.gif 2018-04-23 eu.png trawa Imm! txt 1 Godzina  0
cstrike.gif 2018-04-23 pl.png Patryko Imm! txt 1 Godzina 

0

 

A działo się, bo sporo ludzi wchodziło na txt i akurat poryciucha nie zdążyłem zauważyć. Ale słyszałem rozmowę na mikro. Coś o Polaczkach cebulaczkach z piwkiem w ręku grających w csa, którzy są dla niego żenujący. Bo on przecież polaczkiem nie jest "przecież on pracuję za granicą w hadze" - Światowiec. Nie ważne gdzie wyjedziesz, nie staniesz się kimś innym dopóki nie nabierzesz kultury i ogłady. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.