Skocz do zawartości

[BAN ✘] Ban z powodem ":)"


hewhomustnotbenamed

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: Ather:v

MAPA: mirage

DATA: dziś

POWÓD: :)

KOMENTARZ:  Theozzyfan... nie wiem kim jesteś i ile masz lat, ale jak już banujesz to weź podaj normalny powód albo coś ;) Domyślam się, że dostałem bana na 10 minut bodajże wczoraj za to, że napisałem grając 2v4 "rashują ścierwa kurwa 2v4" ok, rozumiem słówka i tak dalej, ale ile jest sytuacji jak klnie ktoś i wyzywa a admini NIC. Ale ok banik na 10 minut słuszny. Ale dzisiaj? Gra kolega u mnie na kompie patrzę jak gra i nagle dostaje PERMA?!? Nic nie gadał nic nie pisał po gadaliśmy między sobą i powód perma ":)"? Co to za powód bo nie wiem za bardzo? Ja rozumiem, że grają dzieci, ale szanujmy się każdy rzuci sobie "kurwą" więc bany na 10 min albo "gagi" są ok. Ale PERMY z powodem ":)"?? 

http://sklepsms.hekko24.pl/sourcebans/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:93040853&advType=steamid&Submit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżko, takie zwroty jakie są na tym ss to zachowaj dla kumpli z podwórka. Ban za kulturę -słuszny, a to, że później pokazałeś "klasę' a raczej jej brak utwierdza mnie w przekonaniu, że Tobie już podziękujemy. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.