Skocz do zawartości

[UB ✔] DECIBEL / Poryciuch


DECIBEL

Rekomendowane odpowiedzi

NICK: PROPLAJER 3   DECIBEL  /   Poryciuch
MAPA: 
DATA: 
POWÓD: obraza
KOMENTARZ: 
LINK DO BANA: 
WYCINEK Z KONSOLI: 

Napiszę posta tutaj. 

Chciałem szczerze przeprosić admina Caff i espiratio Oraz gracza Franek. 

Każdy kto mnie tam kojarzy czy zna wie że mam od czasu do czasu cięty strasznie język, Co i mnie ciąży często. 

Oczywiście zasługuję na bana, ale mam nadzieję że otrzymam drugą szansę. Choć po dzisiejszej rozmowie z caffem i frankiem nie byli za tym za bardzo, ale mam nadzieję 

że szansa nie pójdzie na marne. 

Co do franka nic do niego absolutnie nie mam, co więcej wygląda na spoko gościa, po prostu miałem gorszy dzień, trochę alko i poszło. Przepraszam bardzo jeżeli faktycznie Cię uraziłem, choć 

nie przejmujesz się na pewno zdaniem innych :) Pozdrawiam 

Jednocześnie proszę o unbana i zezwolenie m na dalszą grę na tej zacnej serwerowni w gronie tak świetnych graczy jak i wykwalifikowanej administracji :)

STEAM_0:1:435862808 - DECIBEL

STEAM_0:1:14173230  - Poryciuch/ Januszkowski 

Edytowane przez DECIBEL
 Caff,
:) przyjęte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tp#Franek Masz tak jak mówił tak zrobił graj żeby to była ostatnia akcja :) bo wiesz co bd :D zapraszam do gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne, że umiesz sie przyznać do błędu i przeprosic, obyś zrobił tak jak powiedzIałeś I zaczął zachowywać się kulturalnie. Miłej gry i udanego weekendu majowego wszystkim :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie mam nic przeciwko temu aby dać chłopakowi szanse - oby nie zmarnował . 

Pozdrawiam 

 Caff,
Prawidłowo :) Bratku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja 4fun dała ci ostatnią szansę nie zmarnuj jej. Zapraszam ponownie do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.