Skocz do zawartości

[♻] Uszanowanie.


~Regec~

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mieszkam w woj. Dolnośląskim. Mam 16 lat mlody wariat jestem :D . Interesuje się sportem( najbardziej piłką nożną), e sportem. Bardzo lubię filmy przygodowe, akcji i s-f. Uwielbiam tez serial the 100 i the end of the fucking world. Pod zakończeniu szkoły chciałbym zostać strażakiem tak wiem dość dziwny pomysł na prace ale popatrzcie na to z tej strony zarobki są dobre a do pracy chodzi ci sie tylko raz na 24h co 3 dni. 

Muzyki słucham chyba wszystko co wpada w ucho  ale najwięcej jest to trap/rap z wykonawcami takimi jak taco, quebo, smolasty, multi, bedoes, young igi i wiele więcej. A raperzy zagranicy hmm na pewno byłby to lil peep i speaker knockerz. Wracając jeszcze do sportu to kluby jakim najbardziej kibicuje to Real, Śląsk, impel i Sparta. Lubię siedzieć w amxx, paczkach, pluginach itp. Z poprzednią siecią pożegnalny się dlatego ze ludzi z którymi pracowałem nie za bardzo podchodzili do tego, ja wkladalem pieniądze czas a oni nic.

Mam nadzieje ze spędzę ty z Wami miły długi czas :)

pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko  wariacie ZApraszam na 4 fun  . Ja tez jeste z Dolnegośląska jezeli mozna wiedziec z jakiego miasta ?  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.