Skocz do zawartości

[N.D. ⊗] egzekutor lewactwa :v


Bandit.

Rekomendowane odpowiedzi

NICK ZGŁASZAJĄCEGO: Bandit
DATA: 01.05.18 16:05
MAPA: estate
NICK ZGŁOSZONEGO: egzekutor lewactwa
IP/SID ZGŁOSZONEGO: ----
OPIS SYTUACJI: 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Egzekutor Lewactwa. 
[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 23 godzin , 38 minut i 56 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Bandit 
[AMXBans] Powod : ' odpocznij dluzej ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 32129449 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 5.104.250.190 ' 
[AMXBans] =============================================== 
wchodze po banie pol godziny i ziomek banuje mnie na tydzien XD?
DOWODY/ŚWIADKOWIE: -------------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi graczu, choć powinienem napisać "drogi cwelu" jak to masz w zwyczaju pisać w stosunku do innych graczy na serwerze, milo by Ci było? Dostałeś bana na 30 min za owe wyzywanie graczy od cweli, zamiast przyjąć te 30 min z honorem i po prostu odczekać, to nie, musiałeś po otrzymaniu bana, wyzwać mnie od zjebow a wiec ja tym samym wydłużyłem tobie bana do tygodnia, może nauczy Cie to kultury w stosunku do innych (przynajmniej na serwerze).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolezko odczekalem bana 30 minutowego ( dostałem go za obrazę gracza, ale kiedy go co rundę zgłaszałem że chodzi po txt to nie widziałeś, sv_psuja może potwierdzić jeżeli będzie miał ochotę i zobaczy post bo ten gracz go zabił z tekstur)  po zakończeniu bana wszedłem i cie nie obrazilem, co można sprawdzić w logach mapy estate ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak : 

 

Do gracza:

- Egzekutor nie ma uprawnień do przedłużenia Ci bana, więc musi pisać do Opiekuna o przedłużenie (pewnie go nie było)

więc po twoim powrocie zbanował Cię za wcześniejszą obrazę (wyzywanie już po banie)

 

Egzekutor:

- Wydaje mi się, że jeśli przedłużasz bana graczowi za obrazę (szczególnie na tydzień) przydałoby ssy z momentu w którym gracz obraża.

To bardzo ułatwia wyjaśnienie sprawy i zamyka temat (obraza ->ssy->skarga->wstaw ssy->zamknij temat)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imm ale jak za wcześniejsza obrazę skoro za nią  zostałem zbanowany na 30 min i po wejściu po banie wyłapalem na tydzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co kręcisz? napisałem, ze zaraz po wystawieniu tobie bana na 30 min, wyzwałeś od zjebow, było to na mapie dustyaztec (zaraz po banie jesteś jeszcze parę sekund zanim Cie kicknie)

 

Po drugie jeżeli ma się zastrzeżenia, to pisze się na U@ jeżeli żaden admin nie reaguje to znaczy ze jest to zgodne z regulaminem np. na mapie dustyaztec praktycznie nie ma tekstur.

 

Jestem typem admina który nie nadużywa władzy i nie wstawia banów za nic tak wiec kończę te bezsensowna rozmowę, bo zrobiłeś co zrobiłeś i kare musisz ponieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandit nie ma dyskusji nie znasz znaczenia słowa cwel i jest 7 dni ja bym ci dał perma to się ciesz  dziękuje i do zobaczenia w grze :) z po prawną kultura 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: NIEWYSTARCZAJĄCE DOWODY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Imm zmienił(a) tytuł na [N.D. ⊗] egzekutor lewactwa :v
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.